Skupina Nebe zahájí první domácí zápas Vítkovic

První domácí zápas Vítkovic v nové sezoně bude mít i slavnostní úvod. Postará se o něj skupina Nebe. Její frontman Petr Harazin zazpívá před duelem s Plzní českou státní hymnu a vhodí čestné buly.

Česká indie-pop-rocková hudební skupina Nebe se postará o slavnostní úvod prvního domácího utkání Vítkovic v nové sezoně. Nedělnímu duelu s Plzní, který startuje v OSTRAVAR ARÉNĚ bude předcházet zpěv české státní hymny. Postará se o něj frontman skupiny Nebe a zároveň fanoušek modro-bílých barev Petr Harazin. Bude to také on, kdo vhodí úvodní čestné buly zápasu mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ŠKODA PLZEŇ v 16:00 hodin.

Kapela bude čestným hostem zápasu. Její členové už se nemohou nedělního utkání dočkat a sám frontman Petr Harazin poslal všem fanouškům prostřednictvím sociálních sítí vzkaz.