Šéf HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík reaguje na debakl ve Varech

Devítigólový debakl Vítkovic v Karlových Varech přinutil šéfa ostravského klubu Aleše Pavlíka k okamžité reakci.

Za sebe osobně a za celou organizaci HC VÍTKOVICE RIDERA prosím všechny fanoušky, partnery, sponzory a vůbec všechny příznivce a ty, kterým záleží na vítkovickém hokeji, aby přijali mou hlubokou omluvu za to, co se dnes odehrálo na ledě v Karlových Varech.

Hráči a trenéři měli tento víkend na to, aby dokázali, že si vítkovický dres a svou pozici zaslouží a ukázali, jak dokáží bojovat za Vítkovice. Bohužel výsledek jsme viděli sami.

Jsem rozhořčený. A jsem také naprosto zklamaný, při vědomí, kolik úsilí, energie a peněz do toho vkládám já a další privátní partneři a sponzoři, abychom společně zachránili Vítkovice a zachránili pro Ostravu extraligový hokej. Pak všichni vidíme zápas, jako byl ten v Karlových Varech… Takto se za Vítkovice a o extraligové bytí nebojuje, v žádném případě. Proto jsem nucen, navzdory mému předchozímu vyjádření z tohoto týdne, přistoupit k radikálním řezům už nyní. Ještě před nedělním zápasem v Hradci Králové.

Hráči za výkon v utkání ve Varech obdrží trest v podobě interní klubové pokuty. Trenérskou otázku momentálně velmi aktivně řeším rovněž a o jejím definitivním řešení bude v nejbližších hodinách rozhodnuto. V každém případě bude v Hradci Králové vést tým nová trenérská dvojice a je jen otázkou, zda se bude jednat o nové duo, které bylo v případě potřeby připraveno převzít tým od následujícího úterý, nebo zda to bude přechodná dvojice z rezerv klubu jen pro toto nedělní utkání.

Ještě jednou se hluboce omlouvám všem vítkovickým příznivcům.

Aleš Pavlík
HC VÍTKOVICE RIDERA