Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Samson Mahbod pokračuje ve Vítkovicích

Datum publikování:

Kanadský útočník Samson Mahbod bude i v jubilejním ročníku 2018/2019 oblékat dres HC VÍTKOVICE RIDERA. V Ostravě prodloužil kontrakt.

Rodák z Montrealu Samson Mahbod přišel koncem ledna z chorvatského Medveščaku Záhřeb a od prvních zápasů byl ve Vítkovicích hodně vidět. Modro-bílý dres bude oblékat i v sezoně, kdy ostravský klub oslaví 90. výročí svého založení.

„Typologicky nám zapadl do mužstva i do herního systému. Už během minulé sezony podával velice dobré výkony a byl hodně vidět. Z obou stran, jak z naší, tak z jeho, bylo znát, že chceme ve spolupráci pokračovat. Věříme, že Samy bude i v nadcházející sezoně herně velice platným článkem naší sestavy,“ míní trenér a GM Vítkovic Jakub Petr.

Devětadvacetiletý útočník zamířil po skončení uplynulé sezony domů do Kanady. Tam se také nyní individuálně připravuje. K ostravskému týmu se připojí až v průběhu léta.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >