Samson Mahbod pokračuje ve Vítkovicích

Kanadský útočník Samson Mahbod bude i v jubilejním ročníku 2018/2019 oblékat dres HC VÍTKOVICE RIDERA. V Ostravě prodloužil kontrakt.

Rodák z Montrealu Samson Mahbod přišel koncem ledna z chorvatského Medveščaku Záhřeb a od prvních zápasů byl ve Vítkovicích hodně vidět. Modro-bílý dres bude oblékat i v sezoně, kdy ostravský klub oslaví 90. výročí svého založení.

„Typologicky nám zapadl do mužstva i do herního systému. Už během minulé sezony podával velice dobré výkony a byl hodně vidět. Z obou stran, jak z naší, tak z jeho, bylo znát, že chceme ve spolupráci pokračovat. Věříme, že Samy bude i v nadcházející sezoně herně velice platným článkem naší sestavy,“ míní trenér a GM Vítkovic Jakub Petr.

Devětadvacetiletý útočník zamířil po skončení uplynulé sezony domů do Kanady. Tam se také nyní individuálně připravuje. K ostravskému týmu se připojí až v průběhu léta.

4HC DYNAMO PARDUBICE261253649
5BK Mladá Boleslav2712321044