S vítkovickou permicí na univerzitní derby za polovic

Středeční Ostravské derby univerzit mezi OSU a VŠB TUO budou mít majitelé permic na Vítkovice za poloviční cenu. Stačí při nákupu vstupenek online uplatnit slevu pro vítkovické permantkáře.

Ve středu 19. října se opět proti sobě v OSTRAVAR ARÉNĚ postaví hokejové výběry ostravských univerzit OSU a VŠB TUO ve velkém a atraktivním Ostravském derby. Věrní fandové Vítkovic mohou být u toho a navíc s výraznou slevou na vstupném. S vítkovickou permicí na univerzitní derby za polovic.

Při nákupu vstupenek na derby na webu ostravskederby.cz  je nutno nejprve:

• aktivovat slevu rozkliknutím možnosti „odemknout slevu“ po výběru místa
  • poté napsat do nového okna do pole „zadejte kód“ text HCV
  • při dokončení nákupu při vyplňování jména a příjmení vepsat do kolonky „příjmení“ 10místní kód Vaší permice

V PŘÍPADĚ TECHNICKÝCH KOMPLIKACÍ PŘI NÁKUPU VSTUPENEK A UPLATNĚNÍ SLEVY, KONTAKTUJTE

hajek@ostravskederby.cz

Tabulka A tým 2022/2023