S Olomoucí v 17:00! Kolize nehrozí, změna času ale platí

Zápas s Olomoucí v pátek 18. listopadu odehrají Vítkovičtí v dřívějším čase, tedy už od 17:00 hodin, jak bylo avizováno v minulém týdnu. Změna času zůstává v platnosti, přestože se hrozba kolize se zápasem Baníku padla.

Změna času začátku utkání 20. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Olomouc zůstává v platnosti. Oba celky z čela tabulky se střetnou v pátek 18. listopadu už od 17:00 hodin!

Vítkovice byly nuceny požádat o dřívější začátek utkání vzhledem k hrozící kolizi se zápasem play off fotbalového MOL Cupu mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

Vedení ostravského hokejového klubu obdrželo od kompetentních osob z Baníku Ostrava informaci o tom, že fotbalový duel mezi Baníkem a Spartou bude sehrán v pátek 18. listopadu od 19:00 hodin. Zároveň vedení Baníku připojilo k informaci žádost o přeložení hokejového utkání Vítkovic s Olomoucí na dřívější čas. Vítkovice v zájmu ostravských fanoušků i v zájmu bezpečnosti žádosti vyhověly a s HC Olomouc i vedením Tipsport Extraligy vyjednaly posun hokejového utkání na 17:00 hodin. Až v dalším týdnu padlo definitivní rozhodnutí, že fotbalový zápas Baník – Sparta se bude v sobotu 19. listopadu. Tím tedy hrozba kolize atraktivních zápasů odpadá, k radosti všech ostravských fanoušků, kteří tak nebudou muset volit mezi duelem o čelo extraligové tabulky a střetnutím o postup v českém fotbalovém poháru.

Přestože ke kolizi zápasu Vítkovic s utkáním Baníku nedojde, zůstává dřívější čas začátku hokejového utkání v platnosti. Změna času začátku utkání na 17:00 již byla odsouhlasena soupeřem i orgány Tipsport Extraligy, informace o změně již proběhla médii a další posun či úprava by jen zbytečně mátly fanoušky, kteří se na atraktivní utkání s chutí chystají!

Zápas 2. Vítkovic s 3. Olomoucí tak hostí vítkovický palác v pátek 18. listopadu od 17:00 hodin. A takovýto souboj o čelo extraligové tabulky, navíc s nádechem derby, si zaslouží plný dům! Vstupenky jsou již v prodeji online v síti Ticektportal.cz!

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Olomouc