Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Roman Polák vítězem Radegast Indexu za měsíc říjen! V listopadu bude v zelené

Datum publikování:

Zelenou helmu vítěze Radegast Indexu za měsíc říjen bude v listopadu nosit kapitán HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Polák.

Vítkovický kapitán převzal zelenou štafetu po svém předchůdci. Vypadá to, že Radegast Index se natrvalo a dlouhodobě usadil ve Vítkovicích. V prvních sezonách ji pravidelně nosil tehdejší útočník Petr Strapáč, pak se na dlouho stal majetkem Jana Výtiska a i v sezoně 2020/2021 bude zelená helma ladit s modrým dresem kapitána ostravského celku. Tentokrát borce ostříleného z bojů NHL Romana Poláka.

Radegast Index oceňuje bojovníky z řad hokejistů. Jeho hlavními kritérii jsou hity, zblokované střely a další atributy bojovného a obranného pojetí hry. Dlouhá léta patřila zelená helma vítěze Radegast Indexu Janu Výtiskovi, plné čtyři sezony byla s ojedinělými přestávkami majetkem tohoto někdejšího kapitána Vítkovic. Nyní převzal kapitánské céčko ostravského klubu Roman Polák a společně s ním si za první měsíc extraligových střetnutí vybojoval i zelenou helmu pro největšího tvrďáka nejvyšší soutěže.

Roman Polák sice stačil zatím odehrát pouze 3 zápasy, ale v nich posbíral 17 bodů Radegast Indexu, což je nejvíc ze všech, bez ohledu na to, že některé týmy odehrály i třeba dvakrát tolik utkání, než Polák. Zelená helma za říjen tak už je ve Vítkovicích a od pondělí 9. listopadu, kdy se Vítkovice zapojí do extraligového restartu, ji bude nosit právě kapitán a velezkušený zadák, který má na svém kontě bezmála 800 zápasů v NHL.

Současně s helmou obdržel Roman Polák jako trofej kameninový puk pro vítěze října 2020 a také příděl pořádně hořkého osvěžení v podobě pivního speciálu z nošovického pivovaru Radegast Ratar.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >