RE-LIVE: 3. zápas finále 1997 HC Vítkovice – HC Petra Vsetín

Nedělní hokejová lahůdka! Připomeňte si finále Staropramen Extraligy sezony 1996/1997 mezi Vítkovicemi a Vsetínem! Třetí zápas série. Beznadějně vyprodaný Palác kultury a sportu. Neopakovatelná atmosféra.

Projekt České televize Archiv Z s reprízami velkých bitev extraligových play off v programu ČT Sport slaví mezi fanoušky úspěch. Po odvysílání záznamu finále 1993 mezi Spartou a Vítkovicemi se hromadily žádosti vítkovických fandů o reprízu finále 1997 se Vsetínem (kterou ovšem Česká televize do svého programu nezařadila). Naštěstí existují ještě bohaté sbírky samotných fanoušků a díky jednomu z nich zůstal na serveru youtube.com v téměř kompletní podobě záznam 3. finálového zápasu včetně před a pozápasového studia Buly s rozhovory s hráči a pohledy do kabiny pozdějších trojnásobných mistrů ze Vsetína.

Přeneste se s námi do dubna roku 1997, do doby, kdy hokejové šílenství ovládlo Ostravu a kdy se Vítkovice se superstar Martinem Pruskem v bráně praly s téměř neporazitelnou vsetínskou mašinou o mistrovský titul. Jediný zápas série na vítkovickém ledě…

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613