Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Prohlášení šéfa HC VÍTKOVICE RIDERA Aleše Pavlíka

Šéf HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík vydává své oficiální prohlášení k aktuálnímu dění v klubu směrem k výsledkové krizi A-mužstva.

 

Po nezvládnutém zápase s Mladou Boleslaví minulý čtvrtek jsem zamířil do kabiny A-mužstva a vedl intenzivní pohovory s hráči, s týmem, i s trenéry a trenérským štábem. Jednotlivě, odděleně, mezi sebou otevřeně. Cítil jsem, že v dané situaci je potřeba mimo jiné vyjádřit směrem k hráčům i k realizačnímu týmu určitou dávku důvěry. Bohužel, následoval další prohraný zápas v Litvínově, který mě přivedl k přehodnocení mého postoje.

Ve středu ráno jsem před dopoledním tréninkem přišel do kabiny A-mužstva znovu a velice důrazně jsem připomenul všem členům týmu, tedy jak hráčům, tak realizačnímu týmu, že není možné takto dále pokračovat. Výsledkem je, že jsem dal jak hráčům, tak trenérskému štábu jednoznačnou a opakuji důraznou informaci, že pokud se týmu nepodaří zvládnout víkendové zápasy v Karlových Varech a Hradci Králové, nastanou radikální řezy, při kterých nebude žádný post hájen a změny se mohou dotknout všech – hráčů, trenérů, realizačního týmu. Nyní je na týmu jako celku, zda bude nutné k takovým opatřením přistoupit a jak radikální změny budu nucen provést.

Zdá se mi, jako by někteří ještě dost dobře nepochopili vážnost situace a fakt, že v současnosti bojujeme o holé bytí a nebytí. Jde o boj o záchranu Vítkovic v Extralize. Nyní každý musí začít u sebe, každý sám sobě přiznat, zda do tohoto boje dává vše a je schopen a ochoten do něj dát vše, bez ohledu na to, jestli se jedná o hráče, trenéry či realizační tým.

Je mi bytostně nepříjemné, v jaké situaci se nyní náš klub nachází, a vnímám a vím, že pokud nedojde k rapidní změně k lepšímu, je potřeba udělat řez. Jak radikální bude, to je nyní v rukou samotného A-mužstva, všech jeho členů. Mají tento víkend na to, aby dokázali, že si jak mou důvěru, tak zejména důvěru všech vítkovických fandů, jejichž podporu budeme v těchto chvílích potřebovat nejvíce, zaslouží. Pokud se tak nestane, nastanou změny, 

Aleš Pavlík
HC VÍTKOVICE RIDERA

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
10HC Energie Karlovy Vary15602720
11HC VERVA Litvínov15512719
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716
13Bílí Tygři Liberec15404716
14Rytíři Kladno15132911
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >