Přípravu mládeže odstartovalo soustředění v Beskydech

Celky Akademie ČSLH HC VÍTKOVICE RIDERA už jsou v plné zátěži letní přípravy na nový soutěžní ročník. Tréninkový dril odstartovalo soustředění na hotelu Bauer na Bílé a zpříjemnil i adrenalinový zážitek v lanovém centru u Pusteven.

Dorostenecké týmy i junioři Vítkovic už naplno nabírají síly na novou extraligovou sezonu. Přípravné období odstartovalo společné soustředění týmů Akademie ČSLH HC VÍTKOVICE RIDERA na historicky tradičním místě předsezonních soustředění – na Bílé. Tentokrát se útočištěm mladých hokejistů stal areál hotelu Bauer.

Během soustředění se trenéři zaměřili nejen na samotnou fyzickou přípravu, ale i na teoretickou část věci. Proto byli na Bílou pozváni také zástupci fyzioterapeutické kliniky LiNe, aby mladým hokejistům vysvětlili, jak správně pečovat o své tělo, jak regenerovat, jak přistupovat k tréninku a další podstatné věci týkající se tréninků a sportování obecně.

Kromě tvrdého tréninkového drilu ovšem v Beskydech čekalo na vítkovické hráče i adrenalinové zpestření. Dorostenci si vyzkoušeli netradiční „práci ve výškách“, když při jednom z tréninků navštívili lanové centrum pod Pustevnami.