Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Preventivní opatření: začátek přípravy na ledě se posouvá

Datum publikování:

HC VÍTKOVICE RIDERA reaguje na současné dění kolem koronaviru posunutím začátků tréninků na ledě. Jedná se pouze o preventivní opatření, k pátku 24. července neeviduje klub jediného nakaženého hráče či člena. Posun začátku přípravy se týká všech kategorií včetně A-mužstva.

S ohledem na současné zpřísňování opatření proti šíření nákazy COVID-19 se HC VÍTKOVICE RIDERA rozhodl pro preventivní opatření, konkrétně posunutí začátků přípravy na ledě všech svých týmů, včetně extraligového A-mužstva.

„Vzhledem k tomu, jak se v těchto dnech opět rychle mění situace a některá opatření začínají být zpřísňována, rozhodli jsme se pro tento předběžný krok a po konzultaci se sportovním úsekem a všemi trenéry jsme přistoupili k posunutí začátků přípravy na ledě. Posun se v tuto chvíli týká extraligového A-mužstva a týmů Akademie, které měly vyjet poprvé na led už v pondělí 27. července,“ říká člen představenstva HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

Vítkovický klub přistoupil k odložení začátku přípravy na ledě, aby získal čas na efektivnější reakce na případné zpřísnění opatření proti šíření COVID-19. „S ohledem na skutečnost, že náš klub v současné době tvoří napříč jednotlivými kategoriemi několik set hráčů, chceme preventivně minimalizovat jejich kontakt v uzavřených prostorách haly. Například týmy Akademie se sejdou k tréninkům dle původního stanoveného plánu, ale budou pokračovat v přípravě na suchu ve venkovních prostorách mimo areál OSTRAVAR ARÉNY. Začátek přípravy na ledě v tuto chvíli posouváme o týden, ovšem vše budeme průběžně aktualizovat s ohledem na vývoj situace,“ upřesňuje Petr Handl.

Extraligové A-mužstvo mělo k prvnímu tréninku na ledě vyjet už v pondělí 27. července. „U A-týmu počítáme s posunem začátku společné přípravy na ledě na pátek 31. července. Do té doby mají hráči prodlouženou dovolenou. Jen připomenu, že k pátečnímu dni naštěstí neevidujeme v našem klubu jediného nakaženého nebo nemocného a znovu opakuji, že odklad tréninků na ledě je čistě preventivním krokem,“ dodává Petr Handl.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >