Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

PREV: Tento týden rozhodne – v úterý doma proti Zlínu, navíc s Polákem

Datum publikování:

S navýšenou kapacitou hlediště až na 1 600 diváků vstupují Vítkovice do rozhodujícího týdne základní skupiny českého hokejového poháru. V úterý hostí na svém ledě od 17:30 hodin Zlín a potřebují a zároveň chtějí vyhrát za tři body, aby udržely naději na postup ze skupiny. Do boje vrhnou všechny síly, včetně dosud nehrající akvizice z NHL.

Tento týden rozhodne, zda se Vítkovice v rámci Generali Česká Cupu dostanou do play off, nebo zůstanou v základní skupině. Pro leckoho možná jen letní příprava, ale pro Ostravany i přes zkoušení formací a vazeb atraktivní konfrontace, ve které nechtějí zůstat pozadu. Modro-bílí hrají v úterý doma, od 17:30 hostí vedoucí Zlín a rádi by Beranům vrátili porážku z úvodního kola.

 

Dvojzápas s Přerovem vrátil Vítkovice do hry

V minulém týdnu se Ostravané dvakrát střetli s Přerovem. Dva diametrálně rozlišné zápasy měly naštěstí společného jmenovatele, kterým byla výhra extraligového celku. Ovšem zatímco na Hané to byla jednoznačná kanonáda 7:1, v Ostravě z toho byla těžká a vydřená výhra 1:0. Hráči i trenéři ale brali obě výhry s povděkem, šest bodů na kontě je vrátilo do hry o postup ze skupiny do play off domácího hokejového poháru.

 

Zlín vede tabulku, Šlahař nejlepším v celém poháru

Berani ze Zlína mají zatím nejlépe nakročeno do play off Generali Česká Cupu. Dokázali porazit jak Vítkovice, tak také Třinec a aktuálně o skóre vedou tabulku skupiny D právě před Oceláři. Na Ostravany mají náskok tří bodů a zatím v jejich prospěch také hovoří vzájemný zápas. Týmu kouče Roberta Svobody se navzdory minimálnímu posílení daří. Žluto-modří chtějí potvrdit své výsledky výhrou v Ostravě a tím vlastně zpečetit svůj postup mezi osm nejlepších v rámci českého hokejového poháru. Výkonnost Zlína ještě potvrzuje Jakub Šlahař, který je momentálně nejproduktivnějším hráčem celé soutěže.

 

Vítkovice proti Zlínu už s Romanem Polákem

Nejen na papíře už je vítkovický kádr kompletní. V průběhu pondělka se k týmu připojil Kanaďan Jesse Dudas. Ten ovšem zatím ještě do zápasů nenastoupí. To již ale neplatí o zámořské hvězdné posile Romanu Polákovi, který je již připraven jít bojovat mezi mantinely v zápase. V úterý by neměl v sestavě Vítkovic chybět! „Jdeme se porvat o postup do play off poháru, což znamená, že potřebujeme v tomto týdnu šest bodů. První cesta vede přes domácí zápas se Zlínem. Vracíme se zpět do režimu čtyř formací a myslím, že každý fanoušek ocení informaci o tom, že už proti Zlínu nastoupíme s Romanem Polákem v sestavě,“ prozrazuje netradičně detaily složení týmu Mojmír Trličík s přáním, aby si do OSTRAVAR ARÉNY našlo cestu co nejvíce fanoušků i přes letní počasí a úterní termín.

Vzhledem k tomu, že do sestavy přichází Polák a k týmu se připojuje Dudas, došlo i k úpravám složení širšího kádru Vítkovic. Od tohoto týdne se do přípravy s juniorkou vracejí mladíci Machů a Smolka. Formou střídavých startů jsou pro potřeby prvoligových celků také uvolněni Petr Fridrich a Jozef Baláž.

 

Nově s kapacitou až 1 600 diváků! Roušky zůstávají ale povinné

Zrušení mimořádných opatření KHS Ostrava v souvislosti s koronavirem umožnilo vítkovickému klubu navýšit kapacitu hlediště pro domácí utkání v rámci celorepublikových opatření. Nově může utkání Vítkovic sledovat v hledišti až 1 600 diváků, a to ve čtyřech velkých sektorech, vždy po 400 divácích (maximální technická možnost při zachování rozestupů ob řadu a ob sedadlo).

Předkupní právo mají již od neděle permanentkáři – formou bezplatné rezervace v síti Ticketportal.cz

Rezervační systém pro permanentkáře zde

 

Vstupenky pro nepermanentkáře půjdou do online prodeje v den utkání od 12:00 hodin, cena vstupenky je 100 Kč. Vstupenky se budou prodávat pouze online v síti Ticketportal.cz

Orientační plán OSTRAVAR ARÉNY pro využití s ohledem na opatření proti šíření COVID-19 – Generali Česká Cup 2020 a přípravná utkání: červeně jsou označeny uzavřené sektory (ZÁKAZ VSTUPU), zeleně jsou označeny otevřené sektory. Každý sektor má vlastní vstup naznačen na obrázku. Přechod mezi jednotlivými sektory je zakázán. Každý sektor má k dispozici vlastní sociální zařízení a rovněž bufet.

Bez ohledu na navýšení kapacity a rozvolnění opatření proti šíření koronaviru, nadále platí nařízení Ministerstva zdravotnictví o povinnosti nosit při akcích ve vnitřních prostorách nad 100 účastníků ochranu nosu a úst, což znamená, že na zápasech Vítkovic, ale jinde v republice, musejí fandové po celou dobu pobytu v hale mít nasazenu roušku nebo jinou ochranu horních cest dýchacích.

 

Generali Česká Cup 2020

HC VÍTKOVICE RIDERA – psg berani zlín

úterý 18. srpna, 17:30

HC VÍTKOVICE RIDERA - PSG Berani Zlín

Generali Česká Cup 2020

Generali Česká Cup – skupina D

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >