Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

PREV: Odveta s Přerovem, ve čtvrtek od 17:30 hodin v OSTRAVAR ARÉNĚ

Datum publikování:

Odvetné utkání Generali Česká Cupu mezi Vítkovicemi a Přerovem se hraje na ostravském ledě. Čtvrté kolo české pohárové soutěže hostí OSTRAVAR ARÉNA ve čtvrtek 13. srpna od 17:30 hodin.

Dva dny po historicky první vzájemné konfrontaci Vítkovic s Přerovem v rámci hokejové soutěže je na programu hned odveta. Výhoda domácího prostředí je nyní na straně Ostravanů. Duel 4. kola Generali Česká Cupu 2020 mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Zubr Přerov se hraje v OSTRAVAR ARÉNĚ ve čtvrtek od 17:30 hodin.

 

V úterý v Přerově úřadoval extraligový celek

Vzájemná zkušenost obou celků je čerstvá. Oba celky se potkaly v úterý na ledě přerovské Meo Arény a byl to dle papírových předpokladů ostravský extraligový tým, kdo ovládl dění na ledě. Vítkovice rozstřílely Přerov 7:1 a připsaly si první vítězství v poháru. „Dát čtyři góly z pěti přesilovek je výborné a je to přání každého trenéra. Mám radost, že jsme utkání zvládli, po většinu času jsme dominovali, i když samozřejmě našli jsme v naší hře i chyby. Houževnatost a snaha soupeři upřít nelze a domácí prostředí jej vybičovalo k solidnímu výkonu,“ míní hlavní trenér Vítkovic Mojmír Trličík.

 

Uzdraví se Hanákům hráči?

Přerov zatím v Generali Česká Cupu neuhrál ani bod a má docela propastné skóre 3:20. Částečně za to může i marodka. Ve třech předešlých zápasech totiž Hanáci ztratili devět hráčů, byť ne zcela všichni byli členové eventuálního základu prvoligového týmu. Je otázkou, zda se Přerovským vrátí někdo z marodky už pro čtvrteční odvetu na vítkovickém ledě a současně také, jak se zubři poučí z úterního neúspěchu a s čím vyrukují na ostravského soupeře na jeho ledě.

 

Vítkovice chtějí výsledkově navázat, zlepšit hru pět na pět

Jestliže úterní měření sil bylo historickou premiérou mezi oběma kluby s dlouholetou tradicí, pak čtvrteční odveta bude debutem zápasu Vítkovic s Přerovem na ostravském ledě. Modro-bílí půjdou do utkání s jasnými plány a pokyny: „Samozřejmě chceme pokračovat výsledkově v tom, co jsme v úterý předvedli v Přerově. Výsledkově i výkonnostně. Rádi bychom ale ještě zlepšili hru pět na pět a také zlepšili zakončení,“ podotýká Trličík v narážce na to, že jeho mužstvo zatížilo konto soupeře 51 střelami. V otázce složení budou Ostravané pokračovat v avizovaném trendu, tedy opět na tři pětice s tím, sestava bude opět značně kombinovaná.

 

Na utkání opět maximálně 400 diváků, permanentkáři mají přednost

Ani v tomto týdnu nedošlo v Moravskoslezském kraji k rozvolnění opatření proti koronaviru. Reálně to tedy znamená, že čtvrteční utkání bude moci navštívit maximálně 400 diváků. Přednost mají opět majitelé již aktivních permanentek na sezonu 2020/2021 s tím, že si ovšem místo v aréně musejí rezervovat. Rezervace místa pro permanentkáře je zcela bezplatná probíhá online v síti Ticketportal.cz.

Rezervace pro permanentkáře končí v den utkání, tedy ve čtvrtek 13. srpna ve 12:00 hodin. Případná zbylá nevyzvednutá místa půjdou do online prodeje, cena vstupenky je 100 Kč.

 

Povinnost dodržovat rozestupy a mít roušky trvá

Nadále je v platnosti také povinnost pro všechny návštěvníky arény mít po celou dobu pobytu v hale nasazenu ochranu úst a nosu. Při pobytu v hledišti pak dodržovat bezpečné rozestupy, což znamená sezení ob sedadlo s každou druhou řadou volnou.

Orientační plán OSTRAVAR ARÉNY pro využití s ohledem na opatření proti šíření COVID-19 – Generali Česká Cup 2020 a přípravná utkání: červeně jsou označeny uzavřené sektory (ZÁKAZ VSTUPU), zeleně jsou označeny otevřené sektory. Každý sektor má vlastní vstup naznačen na obrázku. Přechod mezi jednotlivými sektory je zakázán. Každý sektor má k dispozici vlastní sociální zařízení a rovněž bufet.

Hlediště arény je rozděleno do čtyř stavebně oddělených sektorů každý má vlastní vstup, sociální zařízení i bufet. Přecházení mezi jednotlivými sektory je zakázáno.

 

Generali Česká Cup 2020

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ZUBR PŘEROV

čtvrtek 13. srpna, 17:30

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC ZUBR Přerov

 

Generali Česká Cup 2020

 

Generali Česká Cup – skupina D

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >