Předvánoční program: Jediný domácí zápas měsíce a výjezd do Zlína

Dvě moravská derby jako poslední předvánoční bitvy Vítkovic. Modro-bílí se pod vedením nového trenérského triumvirátu postaví nejprve ve středu v jediném domácím zápase měsíce Olomouci, v pátek pak míří do Zlína. Nazapomeňte, že už platí nová, rapidně snížená cena vstupného na domácí zápasy v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Boj o záchranu začíná právě teď. Vítkovice těsně před reprezentační přestávkou vyměnily trenéry, trio Mojmír Trličík – Rostislav Klesla – Ladislav Svozil mělo týden na úvodní práci s týmem a nyní, po skončení reprezentační pauzy, jde do ostrých extraligových bojů. Navíc s týmy, které jsou nejbližšími oponenty, a to nejen z pohledu vzdálenosti od Ostravy.

Vítkovické čekají v před vánočními svátky dva velice těžké duely. Jeden doma, jeden venku. Oba s přízviskem moravských derby. Oba s příchutí boje o šest bodů.

Ostravané nejprve ve středu (18. 12., 17:30) přivítají na svém ledě Olomouc. Je to jediný domácí zápas během měsíce a půl, další domácí duel budou Vítkovičtí hrát až v polovině ledna. Fandové by si neměli atraktivní bitvu s Hanáky ujít. Speciální motivací pro všechny příznivce jistě bude i fakt, že už platí nová snížená cena vstupného – lístky na domácí zápasy Vítkovic od nynějška stojí jen 159 Kč! Vstupenky na utkání s Olomoucí můžete zakoupit online v síti Ticketportal.

V pátek (20. 12., 17:30) se Vítkovičtí představí ve Zlíně, tedy u dalšího soupeře, který je z pohledu tabulky Ostravanům nadostřel. Do tradiční destinace vyráží i Fanclub HC Vítkovice a zve k autobusovému výjezdu všechny fandy, kteří chtějí pomoci modro-bílým v boji záchranu! Bližší informace a přihlášení na autobusový výjezd naleznete na webu Fanclubu.

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713