Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Předvánoční program: Jediný domácí zápas měsíce a výjezd do Zlína

Dvě moravská derby jako poslední předvánoční bitvy Vítkovic. Modro-bílí se pod vedením nového trenérského triumvirátu postaví nejprve ve středu v jediném domácím zápase měsíce Olomouci, v pátek pak míří do Zlína. Nazapomeňte, že už platí nová, rapidně snížená cena vstupného na domácí zápasy v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Boj o záchranu začíná právě teď. Vítkovice těsně před reprezentační přestávkou vyměnily trenéry, trio Mojmír Trličík – Rostislav Klesla – Ladislav Svozil mělo týden na úvodní práci s týmem a nyní, po skončení reprezentační pauzy, jde do ostrých extraligových bojů. Navíc s týmy, které jsou nejbližšími oponenty, a to nejen z pohledu vzdálenosti od Ostravy.

Vítkovické čekají v před vánočními svátky dva velice těžké duely. Jeden doma, jeden venku. Oba s přízviskem moravských derby. Oba s příchutí boje o šest bodů.

Ostravané nejprve ve středu (18. 12., 17:30) přivítají na svém ledě Olomouc. Je to jediný domácí zápas během měsíce a půl, další domácí duel budou Vítkovičtí hrát až v polovině ledna. Fandové by si neměli atraktivní bitvu s Hanáky ujít. Speciální motivací pro všechny příznivce jistě bude i fakt, že už platí nová snížená cena vstupného – lístky na domácí zápasy Vítkovic od nynějška stojí jen 159 Kč! Vstupenky na utkání s Olomoucí můžete zakoupit online v síti Ticketportal.

 

V pátek (20. 12., 17:30) se Vítkovičtí představí ve Zlíně, tedy u dalšího soupeře, který je z pohledu tabulky Ostravanům nadostřel. Do tradiční destinace vyráží i Fanclub HC Vítkovice a zve k autobusovému výjezdu všechny fandy, kteří chtějí pomoci modro-bílým v boji záchranu! Bližší informace a přihlášení na autobusový výjezd naleznete na webu Fanclubu.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >