Především extraligová konfrontace: S kým budou Vítkovice hrát v přípravě?

Suchá část letní přípravy se pomalu uzavírá, na dveře už klepou tréninky na ledě a také první zápasy předzádovního období. A-tým Vítkovic má aktuálně potvrzeno osm střetnutí, další jsou ještě v jednání. Zápasová příprava začíná 3. srpna doma s Pardubicemi.

Předzávodní období, tedy letní období zápasů před startem ostré extraligové soutěže, začne hokejistům Vítkovic v úterý 3. srpna. Na svém ledě přivítají Pardubice. Momentálně mají Ostravané potvrzených osm přátelských střetnutí, drtivou většinou jsou konfrontace s extraligovými soupeři. Jedinou výjimkou je duel v Šumperku ve středu 4. srpna.

Rozpis přátelských duelů ještě není zcela kompletní. K současným osmi již potvrzeným zápasům by měly ještě dva přibýt, s jakými soupeři a kdy je ještě zatím v jednání. Stejně tak se sluší upozornit, že současný rozpis se teoreticky může měnit, především v časech zápasů.

Příprava 2021

DatumUdálostČas/VýsledekMísto zápasu

* – zápasy s Pardubicemi a Olomoucí se hrají v rámci pardubického letního hokejového turnaje

Stáhněte si automaticky aktualizovaný kalendář do vašeho mobilu a nepříjdete o žádný zápas!

K dnešnímu dni (21. června 2021) ještě stále není jasné, za jakých podmínek budou moci být na zápasy vpuštění diváci, proto si HC VÍTKOVICE RIDERA vyhrazuje právo momentálně nekonkretizovat informace o případném prodeji vstupenek a všech náležitostech, které s tím souvisejí. Ostravský klub bude o všem podstatném z pohledu účasti fanoušků na stadionu informovat později s ohledem na vývoj situace v ČR a s ním spojenými opatřeními. Děkujeme za pochopení.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613