Banner Promo

PRAVIDLA PRO ÚČAST HRÁČŮ A RODIČŮ NA TRÉNINCÍCH ŽÁKŮ A MLÁDEŽE (S PLATNOSTÍ OD 1. 9. 2021)

Datum publikování:

V souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR s platností od 1. 9. 2021 se všichni hráči mládežnických týmů HC VÍTKOVICE RIDERA mohou účastnit tréninků a utkání pouze za podmínky, že nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo jiného onemocnění a zároveň (s výjimkou dětí do 6 let):

 

a) jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku rychlého antigenního testu, nebo
b) jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu, nebo
c) doloží národním certifikátem o provedeném očkování, že absolvovali očkování proti onemocnění covid-19 a od dokončení očkování uplynulo minimálně 14 dní.

 

Potvrzení o dokončeném očkování dle bodu c) stačí předložit pouze jednou za dobu jeho platnosti.

Potvrzení dle bodu a) nebo b) je nutno předložit 1x týdně, a to vždy před první tréninkovou jednotkou v daném kalendářním týdnu.

 

V případě, že hráč BYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, stačí pro potřeby účasti na sportovní činnosti v rámci klubu doložit tuto skutečnost potvrzením školy nebo čestným prohlášením podepsaným rodiči. 

V případě, že hráč NEBYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, musí doložit potvrzení dle bodu a) nebo b) v podobě některého z obecně uznávaných typů potvrzení vydávaných testovacími místy.

 

Kontrolu a evidenci příslušných potvrzení budou provádět trenéři jednotlivých tříd.

 

I nadále platí, že všichni rodiče či další osoby doprovázející hráče na trénink či utkání, mohou pobývat v prostorách Multifunkční haly pouze na místech vyhrazených pro diváky a pouze za předpokladu, že nevykazují klinické příznaky nemoci covid-19 nebo jiné nemoci a zároveň splňují podmínku negativního výsledku testu, dokončeného očkování nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

 

Dále upozorňujeme, že z důvodu konání jiných sportovních a kulturních akcí v prostorách Ostravar Arény budou až do odvolání probíhat veškeré tréninky na ledě a domácí zápasy výhradně v prostorách Multifunkční haly a do prostor Ostravar Arény je vstup zakázán.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761