Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

PRAVIDLA PRO ÚČAST HRÁČŮ A RODIČŮ NA TRÉNINCÍCH ŽÁKŮ A MLÁDEŽE (S PLATNOSTÍ OD 1. 9. 2021)

Datum publikování:

V souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR s platností od 1. 9. 2021 se všichni hráči mládežnických týmů HC VÍTKOVICE RIDERA mohou účastnit tréninků a utkání pouze za podmínky, že nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo jiného onemocnění a zároveň (s výjimkou dětí do 6 let):

 

a) jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku rychlého antigenního testu, nebo
b) jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu, nebo
c) doloží národním certifikátem o provedeném očkování, že absolvovali očkování proti onemocnění covid-19 a od dokončení očkování uplynulo minimálně 14 dní.

 

Potvrzení o dokončeném očkování dle bodu c) stačí předložit pouze jednou za dobu jeho platnosti.

Potvrzení dle bodu a) nebo b) je nutno předložit 1x týdně, a to vždy před první tréninkovou jednotkou v daném kalendářním týdnu.

 

V případě, že hráč BYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, stačí pro potřeby účasti na sportovní činnosti v rámci klubu doložit tuto skutečnost potvrzením školy nebo čestným prohlášením podepsaným rodiči. 

V případě, že hráč NEBYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, musí doložit potvrzení dle bodu a) nebo b) v podobě některého z obecně uznávaných typů potvrzení vydávaných testovacími místy.

 

Kontrolu a evidenci příslušných potvrzení budou provádět trenéři jednotlivých tříd.

 

I nadále platí, že všichni rodiče či další osoby doprovázející hráče na trénink či utkání, mohou pobývat v prostorách Multifunkční haly pouze na místech vyhrazených pro diváky a pouze za předpokladu, že nevykazují klinické příznaky nemoci covid-19 nebo jiné nemoci a zároveň splňují podmínku negativního výsledku testu, dokončeného očkování nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

 

Dále upozorňujeme, že z důvodu konání jiných sportovních a kulturních akcí v prostorách Ostravar Arény budou až do odvolání probíhat veškeré tréninky na ledě a domácí zápasy výhradně v prostorách Multifunkční haly a do prostor Ostravar Arény je vstup zakázán.

 

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >