Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Pojď hrát hokej ve Vítkovicích – tři desítky nových adeptů

Datum publikování:

Tři desítky nových hokejových adeptů přivítaly Vítkovice v rámci náborové akce projektu Týden hokeje.

HC Vítkovice RideraPrvní krůčky na ledě, první seznámení se s hokejkou, slalom, první vedení kotouče, první gólová oslava. Pondělní odpoledne v Multifunkční hale OSTRAVAR ARÉNY mělo pro tři desítky dětí příchuť velkých premiér.

V rámci projektu Pojď hrát hokej se ve Vítkovicích konala náborová akce pod patronací Českého hokeje a podniku Týden hokeje. Prezentaci a zkoušení nových malých hokejových adeptů si vzali na starost žákovští trenéři HC VÍTKOVICE RIDERA. Po nenáročné a především bezplatné rezervaci se malí hokejisté poprvé doopravdy seznámili s českým národním sportem. Během hodinového modelového tréninku si noví zájemci o lední sport vyzkoušeli vše možné. Na šesti stanovištích mohli dělat své vůbec první hokejové krůčky, zdatnější z nich už si vyzkoušeli své bruslařské dovednosti, hru s hokejkou, střelbu na bránu, prostě vše, co je v hokeji zapotřebí a především zábavnou formou.

„Přivítali jsme tři desítky nových dětí. Pro ně to bylo samozřejmě první seznámení s hokejem a s tím, jak tréninky vypadají a co vše je možné během nich zažít. Rodiče dětí mají kontakty, dostali detailní informace, takže věříme, že pro většinu těchhle malých hokejových adeptů to nebyl první a zároveň poslední trénink, ale že přijdou i na pravidelné tréninky přípravky. Třeba právě mezi těmito dětmi bude nová hvězda vítkovického i českého hokeje budoucnosti,“ zmínil Libor Pavliš, hlavní trenér vítkovické přípravky.

Tři desítky dětí je průměrný počet. V rámci předešlých akcí Pojď hrát hokej už ve Vítkovicích měli i dvojnásobně vyšší účast, ale je potřeba vzít v úvahu i objektivní okolnosti, kterými jsou například brzký zářijový termín, hezké počasí a v neposlední řadě také kolize s fotbalovým utkáním Baníku Ostrava se Spartou Praha.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >