Pohár i přátelská utkání: Letní jízdní řád zápasů A-týmu Vítkovic

Zápasový program A-mužstva Vítkovic začíná zkraje srpna. Letošní letní sezonu okoření atraktivní pohár, Generali Česká Cup, krom toho čekají Ostravany i přátelská utkání.

Extraligová sezona 2020/2021 začíná oficiálně v pátek 18. září. Pro Vítkovice ovšem zápasový rytmus začíná mnohem dříve. Ostravany čeká perné léto plné zajímavých zápasů.

Středobodem letního „předextraligového“ programu bude, nejen pro Vítkovice, znovu obnovená pohárová soutěž. Generali Česká Cup, jak se hokejový pohár jmenuje, hraje všech 14 extraligových celků, s nimi také dva prvoligové týmy. V prvé řadě se hrají zápasy v rámci základních skupin. Vítkovice se utkají dvoukolově s Třincem, Zlínem a Přerovem. Generali Česká Cup začíná už 4. srpna, základní skupina končí 20. srpna. Poté bude následovat play off dvoukolovým systémem doma-venku: čtvrtfinále, semifinále, finále. Soutěž vyvrcholí 22. září.

Kromě poháru čekají Vítkovice i klasická přípravná – přátelská utkání. Konkrétně čtyři, v Šumperku, v Havířově a následně dvakrát doma se slovenským Zvolenem a Olomoucí, což bude generálka na Extraligu týden před jejím startem.

PROGRAM HC VÍTKOVICE RIDERA
Léto 2020

Pozn.: Časy venkovních zápasů budou uvedeny v závislosti na rozhodnutí pořádajících klubů – zatím nebyly uvedeny

Stáhněte si automaticky aktualizovaný kalendář do vašeho mobilu a nepřijdete o žádný zápas!

Kalendář si jednoduše přidejte kliknutím na jeden z následujícíh odkazů. Dále pak postupujte dle pokynů na vašem zařízení:

Outlook

Apple (iPhone, iPad, MacOS)

Google/Android

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613