Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Podepsáno! Objev sezony Peter Krieger má nový víceletý kontrakt

Datum publikování:

HC VÍTKOVICE RIDERA si s předstihem pojistil služby klíčového centra. Američan Peter Krieger se v ostravském celku zabydlel a v posledních dnech roku 2022 se s vedením modro-bílého klubu dohodl na nové dlouhodobé smlouvě.

Práce na skladbě týmu na příští extraligový ročník ve Vítkovicích neutichají ani v období Vánoc a přelomu roku. Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA svým fanouškům nadělilo povánoční, nebo lépe řečeno novoroční dárek v podobě podpisu nové smlouvy s klíčovým centrem a doslova objevem letošní sezony.

Vítkovický modro-bílý dres bude nadále, a to nejen v sezoně 2023/2024, oblékat americký útočník Peter Krieger. Devětadvacetiletý rodák z Minnesoty je asi nejpříjemnějším překvapením letního posílení kádru. Přišel ze Slovenska, ale i v české Extralize patří od prvního zápasu k nejlepším hráčům. Ve 31 zápasech nasbíral 27 bodů za 13 gólů a 14 asistencí. Z pozice středního útočníka vede dosud nejproduktivnější formaci Vítkovic s Peterem Muellerem a Robertsem Bukartsem. Pro Vítkovice je udržení klíčového centra velkým pozitivem, a to i s ohledem na zájem jiných extraligových celků o služby amerického centra. „Já jsem ve Vítkovicích nesmírně spokojený. Daří se nám jako týmu, je tady výborná atmosféra. S manželkou jsme se už v Ostravě zabydleli, ona zde našla zaměstnání. Jsme tady šťastní. Proto jsem neviděl důvod cokoli měnit a nabídku Vítkovic na nový kontrakt jsem okamžitě přijal,“ říká Peter Krieger.

„Peter je výborný hráč, klíčový centr. Má přehled ve hře, umí být produktivní. Navíc výborně zapadl do týmu a sám je tady v Ostravě spokojený. Pro nás bylo prioritou se s ním dohodnout na pokračování angažmá ve Vítkovicích a jsem opravdu hodně rád, že jsme se dohodli,“ míní sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >