Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Podělte se o svůj názor na evropský hokej a vyhrajte skvělé ceny!

Datum publikování:

Sdělte nám svůj názor, abychom mohli ještě více vylepšit hokejovou zábavu! Vyplňte Dotazník fanoušků evropského hokeje, můžete vyhrát i parádní ceny.

Fanoušci napříč celou hokejovou Evropou přichází se svými nápady a názory, aby se hokejová zábava na starém kontinentu ještě více posunula dopředu. Fandové Vítkovic, tradičního českého, ale i evropského klubu, který několikrát na mezinárodním poli zazářil v nejlepším světle, mají možnost také přispět do celokontinentální diskuze a pomoci vylepšit pozici hokeje v Evropě.

Věnujte prosím chvíli vyplnění Dotazníku fanoušků evropského hokeje a kromě toho, že se podělíte z celou Evropou o svůj názor, máte šanci vyhrát také skvělé ceny:

  • zájezd na finále Champions Hockey League pro dvě osoby (včetně letenky, ubytování v hotelu a VIP vstupenek)
  • podepsaný dres a setkání s hráčem svého oblíbeného klubu
  • hodinky Tissot PRC 200 ze speciální hokejové edice

 

Využijte svou příležitost a sdělte nám svůj názor v dotazníku zde

 

Cílem průzkumu je získat názory fanoušků ledního hokeje po celé Evropě, zjistit, co fandové opravdu chtějí, co je pro ně během hokejového zápasu podstatné a co je naopak v jejich hokejové zábavě během zápasů spíše obtěžuje. Všechny názory budou zpracovány a z jejich výsledku vzejdou případné úpravy programů na mezinárodních klubových i reprezentačních zápasech. Průzkum je pořádán ve spolupráci s Kluby a Ligami ledního hokeje Evropy a oslovuje fanoušky napříč celým starým kontinentem, aby procento názorů bylo co největší a nejširší.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE5129859108
2HC VÍTKOVICE RIDERA51284910101
3HC Sparta Praha5128631499
4Bílí Tygři Liberec51199101385
5Mountfield HK5122751785
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >