PODCAST: Miloš Holaň – 2. část

Současný trenér a zároveň jedna z významných osobností historie Vítkovic Miloš Holaň oslaví ve čtvrtek 22. dubna 50. narozeniny. K příležitosti blížícího se životního jubilea zasedl před mikrofon a v dalším díle vítkovického podcastu povyprávěl o své bohaté hokejové kariéře, ať už hráčské, či trenérské, o těžkém momentu v podobě onemocnění leukémií i o tom, jak se na prahu „padesátky“ cítí.

Povídání s Milošem Holaněm bylo dlouhé, však také jeho dosavadní hokejový život nabídl témat na nejednu knihu, proto je podcast rozdělen do dvou částí.

Druhá část podcastu s Milošem Holaněm je věnovaná nové roli v pozici trenéra, zkušenostem ze zahraničí a také blížícímu se jubileu a současnému působení ve Vítkovicích.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE7321115