Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

PODCAST: Miloš Holaň – 1. část

Datum publikování:

Současný trenér a zároveň jedna z významných osobností historie Vítkovic Miloš Holaň oslaví ve čtvrtek 22. dubna 50. narozeniny. K příležitosti blížícího se životního jubilea zasedl před mikrofon a v dalším díle vítkovického podcastu povyprávěl o své bohaté hokejové kariéře, ať už hráčské, či trenérské, o těžkém momentu v podobě onemocnění leukémií i o tom, jak se na prahu „padesátky“ cítí.

Povídání s Milošem Holaněm bylo dlouhé, však také jeho dosavadní hokejový život nabídl témat na nejednu knihu, proto je podcast rozdělen do dvou částí.

První část podcastu s Milošem Holaněm je věnovaná jeho hokejovým začátkům a hráčské kariéře, stejně tak jako životnímu zlomu v podobě leukémie, se kterou úspěšně bojoval a dokázal se vrátit zpět na profesionální led.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >