Po Velikonocích znovu do práce! Tréninky pro všechny mládežnické kategorie

Velikonoční hodování skončilo a je na čase se opět vrátit do tréninkové zátěže. Navzdory stále platným omezením, spojeným s opatřeními proti šíření koronaviru, mohou malí i větší vítkovičtí hokejisté trénovat individuálně v domácích podmínkách, a to všichni, od 3. třídy až po kategorii juniorů.

Zdravíme všechny hokejisty HC VÍTKOVICE RIDERA.

Po čase Vám opět nabízíme několik inspirací na individuální trénink. Hokej stejně jako většina kolektivních sportovních her v posledním období zrychlil, a také proto jsou videa zaměřená na rozvoj rychlostních a koordinačních schopností.  Opět nezapomínejte před každým cvičením (tréninkem) na krátké zahřátí a rozcvičení. Většina uváděných cvičení je vhodná pro všechny věkové kategorie. Počty opakování jednotlivých cvičení si určete zejména dle věku a výkonnosti (důležitá je rychlost provedení jednotlivých cvičení). Po skončení tréninku nezapomeňte také na protažení.

Těšíme se na viděnou opět na tréninku.

Hlavní trenér mládeže 3. – 5. třídy Libor Pavliš a kondiční trenéři 3. – 5. třídy Marie Valová a Roman Vala

• Video 1: Frekvenční žebřík 1. část (základní cvičení)

• Video 2: Frekvenční žebřík 2. část (navazující a rozšiřující cvičení)

• Video 3: Frekvenční žebřík 3. část (cvičení s míčem a hokejkou)