PLAY OFF 2018: Novinky pro fanoušky – ve fanzóně, fanshopu i u piva

Režim PLAY OFF 2018 nepřináší jen více atraktivních bojů a totální motivaci pro hráče na ledě, ale také novinky pro fanoušky. Program v předzápasové fanzóně nabídne více zábavy, Fanshop HC Vítkovice prodává novou play off kolekci a u stánků pivovaru Radegast v Aréně se bude čepovat do unikátních NICKNACK kelímků.

Play off je vyvrcholením sezony nejen na ledě, ale samozřejmě i pro diváky. Přináší ještě více hokejové zábavy a ostrých a vyhrocených soubojů na ledě a tím i všem fanouškům na tribunách pořádně přidává na zábavě. Ve Vítkovicích ale tím hokejová zábava na domácích zápasech nekončí. Pro play off přichází řada dalších novinek a změn směrem k zápasovému programu.

Nová kolekce Fanshopu

Fanshop HC VÍTKOVICE RIDERA nespí během play off. Naopak! Přichází s novou fanouškovskou kolekcí pro play off. Neváhejte a oblékněte se do novinek, vybavte se správně na play off. Fanshop HC VÍTKOVICE RIDERA je otevřený v den utkání, takže se stihnete vybavit i těsně před zápasem!

Atraktivnější program ve fanzóně

Vítkovická předzápasová fanzóna sice ještě v provozu ani rok, ale už se stala atrakcí nejen pro ostravské, ale i pro fanoušky hostujících týmů. V play off přichází nová obměna programu. Od úterního prvního zápasu s Kometou Brno zde bude instalován fotokoutek, nebudou chybět vystoupení Fit and Fun Cheerleaders. Před úterním prvním zápasem navíc do fanzóny zavítá trenérská i hráčská legenda Vítkovic, současný senior konzultant A-týmu Vladimír Vůjtek (13. 3., 17:00).

Vítkovické NICKNACK kelímky u stánků Radegast

Milovníci piva a také sběratelé jistě ocení zavedení NICKNACK kelímků. Kelímky na pivo, které fandové znají například z koncertů a různých festivalů, jsou mnohem pevnější, dají se používat opakovaně. Za zálohu 50 Kč si fanoušek pořídí kelímek a pije z něj po celou dobu. Při odchodu ze zápasu jej vrátí a dostane 50 Kč zpět, nebo si jej může nechat. Vítkovické NICKNACK kelímky jsou samozřejmě opatřené grafikou HC VÍTKOVICE RIDERA a jsou tedy i unikátním sběratelským kouskem pro každého věrného fanouška. POZOR! Vítkovické NICKNACK kelímky budou k dostání pouze u stánků pivovaru Radegast v rozích u sektorů C2 a v rohu u sektoru C1 a jejich počet je omezen.

Zajímavé soutěže a další atraktivity

Faceliftem projde také předzápasový nástup mužstev, přibudou nové soutěže o atraktivní ceny. Fandové ve Vítkovicích se během play off i mimo hokej mají na co těšit!