Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Peter Trška: Sedm minut v oslabení jsem nezažil, ale zvládli jsme to

Datum publikování:

Koncentrovaný výkon obrany zajistil bod hokejistům Vítkovic z ledu Litvínova. Modro-bílí ustáli i netradiční sedmiminutové oslabení. Během něj byl hodně vytěžovaný i obránce Peter Trška, kterého sice mrzela šestá porážka v řadě, ale na druhé straně byl rád i za ten bod.

Petře, do utkání vás už vedl nový trenér Miloš Holaň. Jak zápas z tohoto pohledu vypadal, co vše se snažil změnit, jak na vás působil?

Za ten jeden den se toho moc změnit nedalo, ale snažil se do nás dostat, že máme více jezdit, více forčekovat a být více na puku. Ať v našem pásmu, nebo v jejich pásmu, v útočném pásmu.

 

Miloš Holaň byl výborný obránce, jak ty z pozice beka vnímáš jeho přístup, přece jen vám v defenzivě může předat mnoho vlastních zkušeností?

Určitě ano. Byl to top bek, takže pro nás beky to může mít jen plusový přínos.

 

V zápase jste museli přestát sedm minut permanentního oslabení, zažil už jsi někdy takové dlouhé oslabení a jak náročná fuška to byla?

Opravdu jsem se s tím ještě nesetkal. Bylo to těžké, ale musím říct, že jsem to ustáli výborně. Zvládli jsme to super. Samozřejmě oni tam určité šance měli, museli mít, ale nakonec se nám to poštěstilo ustát a ubránit.

 

Ty sám jsi odehrál skoro půlku toho oslabení, byls na ledě snad přes tři minuty. Bylo to fyzicky a možná i psychicky hodně náročné?

Náročné to bylo, ale pokud jde o kondici, jsem přesvědčený, že jsme na tom dobře, takže to bylo OK.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE7321115
2HC VÍTKOVICE RIDERA7402114
3BK Mladá Boleslav7320213
4HC Olomouc6320113
5HC Sparta Praha7311212
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >