Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Peter Trška podepsal nový víceletý kontrakt

Slovenský reprezentační obránce Peter Trška prodlouží své působení ve Vítkovicích. Sedmadvacetiletý rodák z Dubnice, klubový mistr Česka i Slovenska, podepsal s ostravským celkem nový tříletý kontrakt.

Vítkovičtí si pojistili služby jednoho ze svých nejvytíženějších hráčů. Slovenský obránce Peter Trška podepsal ve čtvrtek nový víceletý kontrakt, konkrétně tříletý. Reprezentant a mistr Česka s Kometou z roku 2017 a mistr Slovenska se Slovanem Bratislava z roku 2012 tak pokračuje ve svém ostravském angažmá.

Proč se sedmadvacetiletý rodák z Dubnice rozhodl přijmout dlouholetou nabídku Vítkovic? „Protože to tady mám rád, klub mi přirostl k srdci a hlavně bych tady rád něco dokázal a vyhrál, chci pomoci Vítkovicím k úspěchům. Jednání byla rychlá, férová. Sedli jsme si s trenéry i s majitelem panem Pavlíkem a domluvili jsme se. Jsem rád, že v Ostravě můžu pokračovat, protože věřím, že překonáme tuhle špatnou sezonu a v budoucnu budeme bojovat o úplně jiné příčky a já tomu chci pomoci,“ podělil se o své dojmy krátce po podpisu nového kontraktu Trška.

V této sezoně odehrál ve vítkovickém dresu 35 zápasů a jako obránce si v nich připsal 17 bodů za 3 góly a 14 asistencí, především ovšem patří k nejvytíženějším hráčům ostravského mužstva a jeho průměrný čas strávený na ledě dosahuje téměř 21 minut za zápas.

Trška je druhým z hráčů současného kádru, kterým končí v tomto roce smlouva a kterého klub oslovili s nabídkou prodloužení angažmá. Ve středu, tedy den před jeho podpisem, prodloužil kontrakt formou oboustranného uplatnění opce útočník Jan Schleiss.

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >