Permice stále v prodeji! Rezervace loňských jen do neděle

Permanentky na sezonu 2022/2023 jsou stále v prodeji i před začátkem soutěže, i po něm. Fandové si stále mohou zajistit své místo v OSTRAVAR ARÉNĚ na domácích zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA za prakticky nejnižší cenu v rámci celé Tipsport Extraligy. Rezervace míst permanentkářů z minulé sezony však platí jen do neděle 18. září, kdy Ostravané odehrají svůj první domácí duel s Plzní.

Permici na Vítkovice je stále možné si pořídit a bude to možné i po začátku Tipsport Extraligy. Soutěž začíná v pátek 16. září, v neděli 18. září hrají Vítkovičtí první domácí zápas (s Plzní od 16:00 hodin).

Permanentky je stále možné zakoupit jak online v síti Ticketportal.cz, tak přímo fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (každé pondělí, středu a čtvrtek od 10:00 do 17:00 hodin). Permice bude možné zakoupit či prodloužit stávající na pokladně i v den prvního extraligového zápasu – v neděli 18. září (pokladna bude otevřena od 9:00 hodin).

Vítkovice mocně zbrojily před nadcházející sezonou. Přivedly hvězdného Muellera, udržely většinu kádru z minulého ročníku. A především mají ambici dojít do semifinále soutěže. A přitom permice na Vítkovice zůstávají prakticky v nejlevnější cenové relaci v rámci celé extraligy. To samozřejmě fandové modro-bílého celku vnímají. „Prodej permic určitě nestagnuje ani neklesá. Je tam cítit mírně větší zájem. Věříme, že se to projeví. Já věřím, že ano, protože jsme pro to udělali maximum. Když jsme měli křest dresu s fanoušky, byla to hezká akce, přišlo hodně lidí, povedlo se to. Až jsme byli překvapení, protože jsme s ohledem na termín konání měli trošičku obavy, ale lidé za námi přišli a naše obavy se nepotvrdily. Atmosféra tam byla velice dobrá. Věřím, že je mezi fanoušky obrovské očekávání, diváci už mohou bez omezení do haly, naplnit ji z celkové kapacity a je už pak jenom na nás, jak my je budeme bavit, jak budeme hrát. Vždycky je to jen o nás, o tom, jak se předvedou kluci na ledě. Že tam nechají srdce. Pokud se to stane, tak věřím, že i když se stane, že nevyhrajeme, tak to lidé na tribunách prominou, protože budou vědět, že jsme pro to udělali maximum. A tím se vrátím k otázce. Myslím, že zájem je a my jsme za to jen rádi. A věřím, že když se nám podaří udělat pár dobrých zápasů, tak ten zájem poroste a diváci si k nám najdou cestu,“ přeje si sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

Rezervace pro loňské permanentkáře do neděle 18. září

Majitelé permic z minulé sezony – 2021/2022 – mají rovněž nadále možnost si svou kartu prodloužit i na novou sezonu. Klub jim drží jejich místa, ale pozor! Rezervace míst stávajících permanentkářů končí v neděli 18. září. Neděle je tak posledním dnem, kdy budou místa držena, od pondělí 19. září pak půjdou všechna volná místa v hale do volného prodeje i pro nové permanentkáře.

Prodej nových i aktivace stávajících permic probíhá online v síti Ticketportal.cz neomezeně a také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u vstupu od ulice Závodní každé pondělí, středu a čtvrtek od 10 do 17 hodin. V neděli 18. září – v den zápasu s Plzní – bude prodej probíhat také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY od ulice Závodní, a to konkrétně od 9:00 hodin.