Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Permice na Vítkovice! Nakupujte i aktivujte pohodlně ONLINE

Datum publikování:

Pohodlně, bez nutnosti cesty k OSTRAVAR ARÉNĚ – prodej nových a aktivace stávajících permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. Stejně, jako v minulých letech, také letos lze nakupovat a aktivovat online, a balíček s bonusovými kartami a dárky si můžete vyzvednout v prodejně Fanshopu, až budete mít cestu…

Stávající permanentkáři HC VÍTKOVICE RIDERA mohou i letos aktivovat svou kartu na nadcházející extraligový ročník zcela online, bez nutnosti jít na pokladnu. Vše se dá zvládnout snadno a jednoduše z pohodlí domova díky novému systému sítě Ticketportal, která je exkluzivním partnerem hokejových Vítkovic v oblasti e-ticketingu.

Noví permanentkáři mohou svou permici nakoupit přímo rovnou ze sránek sítě Ticketportal, stávající permanentkáři musejí k aktivaci své permice udělat pár nutných, ale jednoduchých kroků, návod je připraven níže.

Stávající permanentkář bez zbytečných průtahů a komplikací zaplatí i prodlouží svou kartu, která bude automaticky díky unikátnímu kódu „na dálku“ aktivována bez nutnosti jít ji fyzicky načipovat na pokladnu.

Pro každého permanentkáře je připraven letos balíček s bonusy a dárky. Ti, kteří nakoupí permici online, o něj připraveni nebudou, to se týká jak nových, tak stávajících permanentkářů. Po dokončení nákupu / aktivace permice online, dostane permanentkář potvrzující e-mail, který bude obsahovat také voucher s unikátním kódem pro vyzvednutí bonusového balíčku ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA u OSTRAVAR ARÉNY (vstup od ulice Závodní; permanentkáři si mohou balíček oproti voucheru vyzvednout pouze během otevíracích hodin Fanshopu, více: https://fanshop.hc-vitkovice.cz/ )

Permice HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2020/2021, jdou do prodeje od pondělí 29. června v 10:00 hodin. Ve stejnou dobu půjdou do online prodeje permice jak pro nové permanentkáře, tak možnost aktivace pro stávající.

 

Jak aktivovat Klubovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA na novou sezonu?
Více v návodu:

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkáře

1) Přihlašte se a na hlavní stránce webu, v ovládacím panelu zvolte možnost  Můj účet / Permanentky

2) Zvolte možnost Předkupní právo

 

3) vyberte si svůj klub

4)  1) Do pole 1. Číslo permanentky zadejte číslo Vaší permanentky.
      2) Do pole 2. Ověřovací kód, zadejte Váš ověřovací kód.
      3) Po vyplnění údajů zvolte možnost Ověřit permanentku.

5) Zobrazí se Vám rezervace vázaná k Vaší permanentce. Zkontrolujte si, zda souhlasí Vaše cena (případně můžete v následujícím kroku uplatnit dětskou slevu, nebo využít poukaz na slevu) a pokračujte tlačítkem Zaplatit.

6) V tomto kroku vidíte rekapitulaci Vašeho místa s možností nastavení dětské slevy, nebo uplatnění slevového poukazu (POZOR:  Dětskou slevu nelze kombinovat se slevovým poukazem, to lze pouze na pokladně)
  2) Zvolte způsob platby.
  3) Tlačítkem Zaplatit přejdete k platbě.

7) Pokračujte dle instrukcí banky
8) Dokončete platbu

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >