Permice na Vítkovice jdou v pondělí do prodeje! Lze dokoupit i parkování

V pondělí 15. srpna v 10:00 startuje prodej permic na HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2022/2023. Celosezonní vstupenky ve variantách s play off i bez něj, zvýhodněná cena pro majitele loňských karet, ale zároveň přijatelná cena i pro nové zájemce. To jsou permice na Vítkovice 2022/2023! Navíc s řadou bonusů, mezi kterými hraje prim poukaz na slevu nákupu v marketech Kaufland ve výši 1 200 Kč. Vítkovickému klubu se také podařilo znovu dojednat s provozovatelem parkovišť u OSTRAVAR ARÉNY – společností VÍTKOVICE ARÉNA, a. s. možnost předplatit si parkování na celou sezonu k permici.

Permice na Vítkovice se začnou prodávat v pondělí 15. srpna a to buď online v síti Ticketportal.cz nebo rovnou na pokladně arény (každé pondělí, středu a čtvrtek od 10 do 17 hodin).

Permanentky HC VÍTKOVICE RIDERA 2022/20223
   Stávající    Noví
Permanentka s play off 5 490 5 990
Permanentka bez play off 4 990 5 490
Dětská s play off 949
Fanclub s play off 2 750
ZTP/P 50% sleva
Parkování k permici + 1000 Kč k ceně

• DĚTSKÁ PERMANENTKA – určena pro děti do dovršení 15. roku věku (menší děti do 120 cm výšky mají vstup v doprovodu rodičů zdarma, avšak bez nároku na místo)
  • FANCLUB Permice – prodej zajišťuje Fanclub HC VÍTKOVICE, více informací na oficiálních stránkách Fanclubu
  • klub aktuálně řeší možnost dokoupit k jednotlivým variantám permanentních vstupenek rovněž předplatné parkování na parkovištích společnosti VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.
  • ZTP/P – majitelé karet ZTP/P mají nárok na 50% slevu z vybrané varianty permice (lze zvolit jak variantu s play off, tak bez play off). Slevu nelze uplatnit na permici „Fanclub“
  • PARKOVÁNÍ – k permici libovolné varianty lze dokoupit rovněž parkování. Cena parkování na celou sezonu je 1000 Kč k ceně permice (pozn.: 100% ceny pakrovného odevzdává klub provozovateli parkovišť – společnosti VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.)

Prodej od 15. 8. 2022 10:00

Rezervace míst pro stávající permanentkáře končí 18. září 2022

Ceny vstupenek na domácí zápasy v sezoně 2022/2023

Základní: 259 Kč