Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Permanentky na Vítkovice od 3 990 Kč! Prodej začíná 29. června

Datum publikování:

Prodej permanentních vstupenek HC VÍTKOVICE RIDERA na extraligovou sezonu 2020/2021 startuje v pondělí 29. června v 10:00! Permice budou v prodeji na pokladně i online. Cena začíná na 3 990 Kč při uplatnění slevového poukazu pro stávající permanentkáře. Permanentky platí na celou sezonu – všechna domácí utkání bez výjimky.

Dlouhodobí fandové HC VÍTKOVICE RIDERA mohou od pondělí 29. června, od 10:00 hodin, kupovat permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu!

Ostravský klub se rozhodl v této nelehké době jít cestou zjednodušení. Permice platí kompletně na celou sezonu bez výjimky, tedy od 1. 8. 2020 do 30. 4. 2021. Taktéž odpadá dělení na stávající a nové permanentkáře. Navíc se fandové mohou těšit na velice příznivou cenu a řadu zvýhodnění a bonusů, které s sebou nákup karty přináší.

 

Permice na Vítkovice již od 3 990 Kč na celou sezonu!

V sezoně 2020/2021 nebudou permanentky HC VÍTKOVICE RIDERA rozděleny do cenových úrovní. Cena permanentky na novou sezonu začíná na 3 990 Kč (cena po uplatnění slíbené slevy 500 Kč za kompenzaci snížení cen v uplynulé sezoně – po předložení slevového poukazu). Základní cenou pro nové permanentkáře a pro stávající, kteří neuplatní slevu z minulé sezony je 4 490 Kč. Permanentka platí na všechny domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v sezoně 2020/2021 od 1. 8. 2020 do 30. 4. 2021.

Samozřejmostí je i tentokrát dětská permanentka pro fanoušky do 15 let za 949 Kč.

Počet permanentek v prodeji omezen na 2 000 kusů

V návaznosti na současnou situaci spojenou s opatřeními proti šíření koronaviru HC VÍTKOVICE RIDERA dává na vědomí, že momentálně omezuje prodej permic na maximální počet 2 000 kusů.

Zbylá část kapacity, v těchto dnech povolené pro uspořádání sportovní akce, bude vyblokována pro partnery, sponzory a smluvní organizace klubu a samozřejmě také pro samotné účastníky zápasu a technické zabezpečení konání utkání (což je součástí maximální povolené kapacity návštěvníků utkání). Vítkovický klub si také ponechá rezervu pro případný prodej zápasových vstupenek. Cenu jednotlivých zápasových vstupenek v současnosti nelze určit s ohledem na to, že v návaznosti na opatření proti šíření COVID-19 není jasné, zda vůbec bude možné z kapacitních důvodů vstupenky prodávat, případně kolik. Z tohoto důvodu je prozatím také zrušena možnost volného vstupu na utkání pro děti do 120 cm.

Není potřeba připomínat, že tato opatření přímo navazují na momentální rozhodnutí vlády České republiky v rámci epidemiologických opatření proti šíření koronaviru.

 

Rezervace pro loňské permanentkáře do 17. srpna

Permanentkářům z minulé sezony budou jejich místa rezervována do pondělí 17. srpna včetně. Od úterý 18. srpna pak budou do prodeje uvolněna i do té doby rezervovaná místa.

 

Prodej parkování není z technických důvodů možný

V minulých sezonách si mohli permanentkáři přikoupit ke své kartě také celosezonní parkování. Letos bohužel tato možnost nemůže být nabízena. Důvodem jsou technické problémy spojené s rekonstrukcí parkovišť, vinou kterých není správce parkovišť – společnost Vítkovice Aréna, a. s. – schopný garantovat hokejovému klubu dostatek parkovacích míst pro předprodej.

K permici i řada bonusů a zvýhodnění

Nákupem permanentky na Vítkovice získá fanoušek také řadu bonusů a zvýhodnění, a to jak na sportovištích společnosti Ridera Sport či ve Skalka Family Park Ostrava, nebo také ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA.

Další pobídkou pro permanentkáře a především jejich známé je opět poukaz na dvě vstupenky zdarma na vybrané domácí utkání.

 

PRODEJ OD 29. 6. – ONLINE I NA POKLADNĚ

Prodej permanentek na Vítkovice na sezonu 2020/2021 začíná v pondělí 29. června a fandové se v prvních dvou prodejních dnech mohou těšit na přítomnost hráčů A-mužstva Vítkovic při prodeji rovnou na pokladně.

Prodej online probíhá od 29. června nepřetržitě prostřednictvím serveru Ticketportal.cz

Permice je možné zakoupit také přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, a to konkrétně každé pondělí a úterý od 10 do 17 hodin.

Balíčky s dárkovými poukazy a bonusy budou vydávány oproti voucherům ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA před hlavním vstupem do OSTRAVAR ARÉNY (od ulice Závodní) v návaznosti na otevírací dobu fanshopu.

 

Permanentky HC VÍTKOVICE RIDERA 2020/2021

Druh permanentky Cena Play off

Věrnostní – slevněná (pro stávající permanentkáře – cena po uplatnění slíbené slevy 500 Kč za kompenzaci snížení cen v uplynulé sezoně)

3 990 Kč ANO

Základní (pro nové permanentkáře a bez uplatnění slevy 500 Kč)

4 490 Kč ANO

Dětská (do 15 let – v sezoně 2020/2021 pro ročník narození 2005 a mladší)

949 Kč ANO

 

Pozn.: Celosezónní permanentka platí na všechna domácí utkání týmu HC VÍTKOVICE RIDERA  sezóny 2020/2021 v OSTRAVAR ARÉNĚ od 1. 8. 2020 do 30. 4. 2021.

Kupující bere na vědomí, že v případě pozdějšího začátku sezóny 2020/2021, jejího přerušení, zrušení či obdobné okolnosti, nemá nárok na vrácení poměrné části permanentní vstupenky. Je na výlučném rozhodnutí Pořadatele, zda bude počet vstupů, odpovídající počtu utkání neuskutečněných v sezóně 2020/2021, přesunut do následující sezóny, přičemž permanentní vstupenka pro sezónu 2020/2021 bude moci být na základě takového rozhodnutí využita na příslušný počet prvních po sobě jdoucích domácích utkání počínaje zahájením této následující sezóny.

REZERVACE míst pro stávající permanentkáře platí do 17. srpna 2020 včetně! Od 18. srpna 2020 jdou do prodeje všechna zbylá místa.

 

Související dokumenty

Obchodní podmínky

Návštěvní řád OSTRAVAR ARÉNY

 

 

Prodej permanentek online

 • v síti Ticketportal (odkaz bude zveřejněn se spuštěním prodeje – 29. 6., 10:00 hodin)

 

Prodej na pokladně OSTRAVAR ARÉNY

 • každé pondělí a úterý od 10 do 17 hodin na pokladně u hlavního vchodu do arény (od ulice Závodní)

 

Bonusy k nákupu permanentky

 

Sleva na sportoviště Ridera Sport a areál Skalka Family Park

 • Ridera Sport – k jednomu zakoupenému vstupu na trampolíny Sport jump druhý vstup zdarma
 • Ridera Sport – 1 dospělý a 1 dětský volný vstup do wellness
 • Ridera Sport – Den otevřených dveří s ukázkou lekce tenisu/badmintonu pro děti s možností vyzkoušet si
 • Skalka Family Park – 1 dětský a 1 dospělý volný vstup do bludiště a minizoo

 

Sleva Fanshop HC VÍTKOVICE RIDERA

 • 15% sleva na nákup (platná do 30. 9. 2020)
 • personalizace dresu zdarma (platná do 30. 9. 2020)
 • 10% sleva na nákup (platná od 1. 10. 2020)

 

Zvýhodnění HC VÍTKOVICE RIDERA

 • poukaz na vstupenky na 2 domácí vybraná utkání zdarma (platné pro utkání se soupeři: HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary, ČEZ Motor České Budějovice, HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec, PSG Berani Zlín, Mountfield HK, HC Škoda Plzeň a BK Mladá Boleslav. Vstupenky nelze uplatnit na utkání s HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha, HC Kometa Brno a HC Olomouc)
 • k dětské permanentce poukaz na Bruslení s A-týmem v rámci společné akce – datum bude vybráno a upřesněno

 

 • k dětské permanentce balíček Manner
 • termohrnek HC VÍTKOVICE RIDERA

Pozn.: Balíčky s dárkovými poukazy a bonusy budou vydávány v prodejně Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA oproti voucherům, získaným při nákupu permanentek, před hlavním vstupem do OSTRAVAR ARÉNY (od ulice Závodní) v návaznosti na otevírací dobu fanshopu.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >