Patrik Zdráhal pro zranění mimo hru na několik týdnů

Vítkovice se v úterý vrátí do extraligového dění po reprezentační pauze a CHL vložce. V klíčových zápasech tohoto týdne s Boleslaví a v Kladně a také v dalších zápasech i v úvodu nového roku se však budou muset obejít bez útočníka Patrika Zdráhala, který si na tréninku přivodil zlomeninu v oblasti ruky.

Další nepříjemná komplikace pro kádr Vítkovic, útočník Patrik Zdráhal si na tréninku přivodil zlomeninu v oblasti ruky a bude Ostravanům chybět po dobu v řádu týdnů, hrubým odhadem cca do konce ledna. „Je to komplikace určitě, protože Patrik je typ hráče, který je bruslivý, kvalitní. Každý hráč, který není k dispozici, nám chybí. My se s tím musíme nějak vypořádat. Tahle situace pro nás není nová, když to tak řeknu, protože od té doby, co jsem k mužstvu přišel, jsme ani jednou nebyli v kompletním složení. Potýkáme se s tím od začátku. Patrika se pokusíme nahradit určitým způsobem, uděláme vše pro to, aby jeho absence nebyla vidět na ledě a především v konečném výsledku,“ prozradil trenér Jiří Veber, který při účasti hlavního kouče Pavla Trnky u reprezentace do 20 let vede mužstvo Vítkovic společně s Romanem Šimíčkem.

Tabulka A tým 2023/2024

8Mountfield HK52168111775