Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Patrik Demel ve Vítkovicích nebude, požádal o uvolnění do Poruby

Datum publikování:

Obránce Patrik Demel nebude v sezoně 2020/2021 oblékat dres Vítkovic. Brzy pětadvacetiletý odchovanec Poruby absolvoval ve Vítkovicích kompletní letní přípravu včetně zápasů, ve středu požádal vítkovický klub o uvolnění do mateřského celku.

Zkouška obránce Patrika Demla ve Vítkovicích nakonec nevede do zdárného konce. Brzy pětadvacetiletý odchovanec porubského hokeje požádal v tomto týdnu vítkovický klub o uvolnění do mateřského celku. Patrik Demel absolvoval s vítkovickým A-týmem kompletní letní přípravu, a to včetně zápasů Generali Česká Cupu a přátelských utkání, přičemž nastupoval pravidelně, nyní se ale rozhodl, že jeho kroky povedou jiným, než vítkovickým směrem.

„S Patrikem Demlem jsme byli po posledním přátelském zápase s Olomoucí v kontaktu. Trenéři mu oznámili, že si na svou šanci ještě bude muset počkat, ale že s ním do budoucna počítají s tím, že by bylo ideální, kdyby se nyní na čas rozehrál mimo naše A-mužstvo. V úterý jsme mu nabídli dvouměsíční zkušební smlouvu. Ve středu se na nás prostřednictvím e-mailu obrátil s prosbou, jestli bychom jej nemohli uvolnit zpět do mateřského oddílu. Jeho žádosti jsme vyhověli,“ říká manažer vítkovického klubu Patrik Rimmel.

Druhým zkoušeným hráčem v kádru A-mužstva Vítkovic byl obránce Michal Barinka, výsledek jeho try-outu ještě není uzavřen, zda tedy bude on hrát za Vítkovice, či nikoli, bude teprve rozhodnuto.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2022-2023
ČPP Aréna, Hradec Králové

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >