Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Partnerská ZŠ Dvorského pořádá sportovní předzápis do 1. tříd

Datum publikování:

Projekt obnovené spolupráce mezi hokejovým klubem a základní školou se úspěšně rozvíjí. HC VÍTKOVICE RIDERA zve srdečně všechny děti se zájmem o hokej na předběžný zápis do vybraných tříd ZŠ B. Dvorského v Ostravě-Bělském lese, který se koná 22. února.

 

Předběžný zápis do vybraných tříd ZŠ B. Dvorského v Ostravě-Bělském lese se bude konat ve středu 22. února v rámci Dne otevřených dveří. Rodiče a malí nadcházející školáci si mohou prohlédnout nejen špičkově vybavenou kvalitní základní školu, ale také mohou absolvovat předzápis do vybraných tříd.

ZŠ B. Dvorského se specializuje na rozšířenou výuku anglického jazyka, ale zároveň po letech navazuje na kdysi úspěšný projekt sportovních tříd, kdy se ve spolupráci se sportovními kluby snaží skloubit kvalitní školní výuku se špičkovou sportovní výchovou. HC VÍTKOVICE RIDERA má se ZŠ B. Dvorského uzavřenu dlouhodobou spolupráci a počet žáků a hokejistů zároveň na škole rok od roku stoupá.

Sportovní předzápis je, obdobně jako klasický zápis před nástupem do 1. tříd, malým testem fyzické zdatnosti a sportovního i pohybového talentu ještě stále současných předškoláčků. Konat se bude v již zmíněnou středu 22. února v rámci Dne otevřených dveří v telocvičně ZŠ B. Dvorského (sportovní oblečení a obuv s sebou). Kromě aprobovaných učitelů tělesné výchovy budou u sportovního předzápisu přítomni profesionální trenéři.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >