Parkoviště A a B stále nejsou k dispozici. Využijte náhradní alternativy

V souvislosti s likvidací Olympijského festivalu Ostrava budou při středečním extraligovém utkání mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a Mountfield HK stále nepřístupná parkoviště A a B ve směru od ulice Závodní. Obdobně, jako před olympijskou pauzou, jsou ale k dispozici náhradní parkoviště.

Olymijský festival u OSTRAVAR ARÉNY skončil, sportoviště umístěná před halou procházejí likvidací, ale minimálně pro středeční extraligový duel mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a Mountfield HK nebudou pakroviště A a B ještě k dispozici. Všichni návštěvníci OSTRAVAR ARÉNY budou i tentokrát tedy moci využít náhradní parkovací plochy, které vedení arény jakožto provozovatel parkovišť pro toto období zajistilo. Fanouškům HC VÍTKOVICE RIDERA tak budou až do konce základní části extraligy při všech domácích utkáních k dispozici tato parkoviště:

• Parking C (provoz zůstává beze změn)
  • Parkoviště v areálu společnosti Vítkovice naproti hlavnímu vstupu do OSTRAVAR ARÉNY z ulice Závodní
  • Parkoviště za hotelem Clarion přímo u arény
  • Parkoviště před Městským stadionem
  • Parkoviště v prostorách Městského stadionu
  • Parkoviště před areálem Ridera Sport vedle Městského stadionu.

Oproti kapacitě zabraných parkovišť bude tedy po dobu Olympijského festivalu 2018 v bezprostředním okolí arény k dispozici více než dvakrát tolik parkovacích míst.

POZOR: Na provizorních náhradních parkovištích nejsou k dispozici parkovací pokladny. Parkovné je nutné zaplatit v hotovosti pracovníkovi pořadataleské služby. Prosíme proto všechny fanoušky a návštěvníky, aby s ohledem na rychlejší odbavení měli připraveno parkovné (50 Kč) přesně.