OTEVŘENÍ SEZONY: Rezervační systém i prodej vstupenek spuštěny

Čtvrteční Otevření sezony HC VÍTKOVICE RIDERA se blíží! Od pondělí 10:00 je v online prodeji spuštěna distribuce vstupenek na oficiální zahájení nové extraligové sezony.

Akce se koná ve čtvrtek 3. září od 16:30 hodin v OSTRAVAR ARÉNĚ. Fandové se mohou těšit na představení kompletního týmu včetně realizačního týmu, křest nových dresů a také specialitu v podobě komentovaného tréninku A-mužstva. Jen klasická autogramiáda se kvůli opatřením proti COVID-19 neuskuteční, nicméně fandové o autogramy nepřijdou, u vstupu do Arény obdrží sadu kartiček hráčů s podpisy.

Protože se Otevření sezony koná v OSTRAVAR ARÉNĚ, je nutné, aby každý návštěvník měl vstupenku. Permanentkáři mají stejně jako na zápasy Generali Česká Cupu vstup zdarma, jen je potřeba si vstupenku bezplatně zarezervovat. Nepermanenktáři si mohou zakoupit vstupenku za pouhých 50 Kč. To vše online prostřednictvím portálu Ticketportal.cz

Permanentkáři při rezervaci online využijí možnosti „přednostního nákupu“, nepermanentkáři pro zakoupení vstupenky vyberou v menu možnost „bez přednostního nákupu“

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089