Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Otevření sezony, křest dresu, komentovaný trénink – 3. září v OSTRAVAR ARÉNĚ

Datum publikování:

Také sezonu 2020/2021 odstartuje Otevření sezony! Tentokrát přímo v OSTRAVAR ARÉNĚ – ve čtvrtek 3. září od 16:30 hodin. Fandové se mohou těšit na klasiku v podobě představení kádru na sezonu, křest nových dresů. Specialitou bude komentovaný veřejný trénink A-mužstva přímo před zraky fandů. Autogramiáda letos z důvodu opatření proti COVID-19 odpadá, nicméně fandové při vstupu do haly obdrží karty hráčů s autogramy.

 

Otevření sezony HC VÍTKOVICE RIDERA 2020/2021 – program

16:00 – otevření OSTRAVAR ARÉNY
16:30 – zahájení programu
16:32 – vystoupení Fit&Fun Cheerleaders Ostrava
16:35 – nástup hráčů na led – představení A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA pro sezonu 2020/2021
16:40 – představení nových dresů HC VÍTKOVICE RIDERA 2020/2021 + křest dresu
16:50 – 17:40 – komentovaný trénink A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA

Permanentkáři mají vstup zdarma, nutná je rezervace

Majitelé permic na sezonu 2020/2021 mají vstup na Otevření sezony zdarma! Obdobně jako při zápasech Generali Česká Cupu je ale nutné, aby si i oni zarezervovali své místo v hale – prostřednictvím online rezervace v síti Ticketportal (rezervace je zcela bezplatná).

Fanoušci, kteří nemají permanentku na novou sezonu si mohou vstupenky na Otevření sezony zakoupit také v síti Ticketportal.cz, cena vstupenky je 50 Kč.

Pozn.: vstup do OSTRAVAR ARÉNY bude umožněn pouze fanouškům s platnou vstupenkou (vytisknutou, nebo staženou v mobilním telefonu). Na vstupence bude uveden sektor, ve kterém se fanoušci smějí pohybovat – v návaznosti na platná nařízení proti COVID-19 – přechod mezi sektory je zakázán.

Prodej vstupenek a rezervační systém pro permanentkáře budou spuštěny v pondělí 31. srpna

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >