Ostravu čeká po čtyřech letech play off: Vstupenky na Kometu jsou stále v prodeji

Čtyři roky nezavítalo play off hokejové extraligy do Ostravy. Letos už ale Vítkovice mezi elitní osmičkou nechybí a jejich soupeře je navíc obhájce mistrovského titulu z Brna. Série začíná v úterý a ve středu v OSTRAVAR ARÉNĚ a vstupenky jsou stále dostupné.

Co víc si mohou ostravští hokejoví fandové přát? Vítkovice se po dlouhých čtyřech letech opět vrátily do čtvrtfinále play off. Navíc jejich soupeřem je největší favorit a také nejzvučnější soupeř – obhájce mistrovského titulu Kometa Brno. Čtvrtfinále Vítkovice – Kometa je jednoznačně největším tahákem dosavadního průběhu play off 2018!

A o co velká výzva leží na ledě před hráči Vítkovic, o to větší je i před ostravskými fanoušky! Dokázat, že i v hokeji dokáže Ostrava vytvořit skvělou kulisu, že může být vyprodána OSTRAVAR ARÉNA nejen na derby s Třincem a že v Ostravě dorazí na první kolo bojů o mistrovský titul více diváků, než v tolik opěvovaném Brně…

„Bitva s Kometou musí být výzvou i pro naše fanoušky. V základní části chodili pravidelně a velkém počtu a nyní je jejich účast na zápase ještě mnohem důležitější, protože v boji s Kometou bude rozhodovat každý detail. Potřebujeme atmosféru, z které bude mrazit v zádech a kterou pocítí na vlastní kůži i soupeř,“ přeje si kouč Vítkovic Jakub Petr.

„I v základní části naši fanoušci předvedli, že když do toho šlápnou, umí udělat skvělou atmosféru. Tu teď budeme potřebovat. Musíme cítit, že za námi stojí celá hala a když už začínáme doma, potřebujeme mít opravdu domácí kulisu, před kterou se hraje lépe a která každého vybičuje ještě k lepšímu výkonu,“ vzkazuje fandům lídr nejproduktivnějšího útoku Vítkovic Ondřej Roman.

„Kometa před rokem vyhrála titul i díky svým fanouškům. I tento aspekt je hodně důležitý. Od svého příchodu do Vítkovic poznávám, že i tady dokážou být skvělí fanoušci, takže si o to více přeji, aby se to v play off jen potvrdilo a abychom doma proti Kometě měli minimálně stejně bouřlivou kulisu, jakou má Kometa v Brně,“ volá obránce Peter Trška, který právě v minulé sezoně oblékal dres Komety, ale letos bojuje za Vítkovice.

Vstupenky na oba úvodní duely čtvrtfinále jsou stále v prodeji. V neděli sice skončil prodej zvýhodněných balíčků, ale od pondělního rána jsou jak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY, tak v online v síti Tickeportal vstupenky na jednotlivé zápasy. Nakupovat tak lze jak v hale, tak přes internet z domova, nebo ze zaměstnání.

Termíny prodeje jednozápasových vstupenek
  • pondělí 12. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – 17 hod
  • úterý 13. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – zápas
  • středa 14. března – Ticketportal, pokladna Arény 9 – zápas

Pozn.: V případě vyprodání kapacity OSTRAVAR ARÉNY si HC VÍTKOVICE RIDERA vyhrazuje právo ukončit prodej vstupenek bez ohledu na uvedené termíny a časy.

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC KOMETA BRNO