Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

OSTRAVA HOCKEY CUP vyvrcholí víkendovým turnajem juniorů

Datum publikování:

Zlatým hřebem dvoutýdenního mládežnického klání v rámci OSTRAVA HOCKEY CUPU – podniku významně podporovaného z rozpočtu statutárního města Ostravy – je turnaj juniorů. Osm týmů ze čtyř zemí, dvě skupiny, jeden vítěz, který bude znám v neděli.

OSTRAVA HOCKEY CUP 2022 míří do svého cíle, ale ten největší boj teprve začne. Dvoutýdenní mládežnický podnik, významně podporovaný z rozpočtu statutárního města Ostravy, už zná vítěze v kategoriích 8. třídy, 9. třídy i dorostu, ale zbývá ještě turnaj juniorů.

Zatímco v zámoří míří do rozhodující fáze mistrovství světa do 20 let, přípravné období klubových výběrů do 20 let vrcholí na ostravském ledě, v OSTRAVAR ARÉNĚ i v Multifunkční hale.

Juniorská soutěž ostravského přípravného turnaje čítá celkem osm týmů ze čtyř zemí, rozdělených do dvou základních skupin. Ve skupině A se utkají týmy HC VÍTKOVICE RIDERA, Eisbären Berlín, HK Nitra a HC Dynamo Pardubice. Ve skupině B se střetnou celky HC Dukla Jihlava, Schwenningen Wild Wings, reprezentační výběr Polska do 20 let a HC Slovan Bratislava.

Po základní skupině – jednokolově každý s každým – se odehraje rychlé play off. První týmy základních skupin se střetnou ve finále. Druhé týmy základních skupin se utkají o bronz, třetí a čtvrté týmy se navzájem poperou o konečné umístění.

Juniorský turnaj začíná v pátek 19. srpna v 10:00 hodin. Hraje se souběžně na obou vítkovických plochách a vstup na všechna utkání je zcela zdarma.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >