OSTRAVA HOCKEY CUP pokračuje! Do boje jdou dorostenci

Osmáci svůj turnaj mají za sebou a na řadě je víkendové klání dorostenců. OSTRAVA HOCKEY CUP 2022 – mezinárodní hokejový turnaj mládeže financovaný z rozpočtu statutárního města Ostrava – pokračuje kategorií U17. Na co se těšit? Městské derby mezi Vítkovicemi a Porubou, slovenské souboje Trenčína a Nitry, účast německého velkoklubu Eisbären Berlin a možná černého koně turnaje v podobě polského regionálního výběru Metropolia Silesia.

OSTRAVA HOCKEY CUP 2022 pokračuje. Hned v pátek ráno se rozhořely bitvy v kategorii dorostenců a pěkně zostra – městským derby mezi Vítkovicemi a Porubou. Turnaj kategorie U17 se hraje od pátku do neděle, znovu v jedné skupině systémem každý s každým. Vítěze určí jednoduchá tabulka. Soutěže se účastní domácí HC VÍTKOVICE RIDERA, HC RT Torax Poruba, HK Dukla Trenčín, HK Nitra, polský regionální výběr Metropolia Silesia a také německý Eisbären Berlin. Kromě úvodu turnaje se hraje souběžně na obou ledových plochách, tedy v Multifunkční hale i v OSTRAVAR ARÉNĚ. Vstup na utkání je pro diváky samozřejmě zdarma.