Banner Promo

OSTRAVA HOCKEY CUP 2023: Od pondělka boje dorostenců

Datum publikování:

Podvanácté hostí Vítkovice v srpnu velký mládežnický turnaj. OSTRAVA HOCKEY CUP 2023 – významně podporovaný statutárním městem Ostrava – také letos slibuje zajímavou mládežnickou konfrontaci. Od pondělí do středy se bude bojovat v kategorii dorostu.

 

Už je to klasický letní kolorit předzávodního období mužstev Akademie HC VÍTKOVICE RIDERA. Do Ostravy v polovině srpna míří špičkové týmy kategorií U20 a U17 k tradičnímu mezinárodnímu turnaji. Také letos je OSTRAVA HOCKEY CUP 2023 pořádán za významné podpory statutárního města Ostrava.

Junioři už mají svou část za sebou. Od pondělí startuje dorostenecký turnaj. Tři dny, dvě haly, spousta hokejových bojů.

Mezinárodní punc má samozřejmě i dorostenecká část OSTRAVA HOCKEY CUPU 2023. Týmy kategorie U17 se střetnou ve složení Eisbären Berlín, HK Nitra, HC Oceláři Třinec, SK NASE Trenčianské Teplice. Vítkovice do soutěže půjdou dokonce se dvěma výběry, takzvaný tým modrá a takzvaný tým bílá. Utkání jsou hrána 3×20 minut. Také v tomto případě se hraje základní hrací skupina, každý s každým, bez play off. S ohledem na počet účastníků se dorostenecký turnaj hraje tři dny a současně jak v MFH, tak na hlavní ploše OSTRAVAR ARÉNY.

„Také dorostenecký turnaj bude hodně zajímavý. Tradičně dorazí Eisbären Berlín, za což jsme hodně rádi, protože přivítat tento německý velkoklub je nám vždy ctí. Loni Berlín turnaj vyhrál, takže obhájce prvenství chybět nebude. Účast Třince zase dává soutěži alespoň z našeho vítkovického pohledu nádech rivality. Derby bude i na straně slovenských mužstev. A bude také zajímavé sledovat, jak si s turnajem poradí naše dva výběry,“ láká Roman Šimíček.

Jak už bylo zmíněno, také letos se OSTRAVA HOCKEY CUP koná za významné podpory statutárního města Ostravy. Vstup na všechna utkání je samozřejmě zdarma.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025