OSTRAVA HOCKEY CUP 2022 – třetí díl: Turnaj deváťáků v úterý a ve středu

Mládežnický OSTRAVA HOCKEY CUP 2022 pokračuje i v tomto týdnu. V úterý a ve středu si o cennou trofej zahrají hráči kategorie 9. tříd. Do vítkovické Multifunkční haly se sjely týmy Trenčína, Přerova a Břeclavi, samozřejmě kromě domácích modro-bílých.

Boje v rámci OSTRAVA HOCKEY CUPU 2022 – mládežnického turnaje, který významně podporuje statutární město Ostrava – v tomto týdnu pokračují. Jako první do nich zasáhnou hráči kategorie U15. Vítkovičtí deváťáci se ve dvou dnech střetnou s mužstvy Přerova a Břeclavi, zahraničním účastníkem je slovenská Dukla Trenčín.

Turnaj se hraje nejprve systémem každý s každým. Po každém utkání navíc následují doplňkové samostatné nájezdy. Boje o pohár ale budou ztíženy nadstavbou, kdy první a druhý celek po základní tabulce budou hrát o celkové prvenství. O bronz si to rozdají třetí a čtvrtý tým.