Osmá třída zakončila sezonu turnajovým zlatem z Prostějova

Vítězstvím na velikonočním SIDA Cupu ukončili hráči 8. třídy letošní sezonu. Tým trenérů Luďka Krayzla a Martina Tomáška neprohrál jediný zápas a neztratil jediný bod.

Turnajovými účastmi uzavřel tým žáků 8. třídy letošní sezonu. Co se nepodařilo v Humpolci, to odčinili Vítkovičtí na velikonočním SIDA Cupu v Prostějově. Tým trenérů Luďka Krayzla a Martina Tomáška obstál na výbornou v mezinárodní konfrontaci. Během dvou dnů jej čekalo pět utkání. Ostravané neztratili v turnaji jediný bod, neprohráli. Postupně přehráli slovenskou Skalicu 4:2, domácí Prostějov 6:1, Kladno 3:1, Šumperk 7:2 a slovenskou Banskou Bystricu 7:4.

V dvoubodovém systému nasbírali Vítkovičtí plný počet 10 bodů při skóre 27:10 a brali zlaté medaile. Druhé skončilo Kladno, třetí Šumperk, na čtvrté příčce skončila Skalica, pátá byla Banská Bystrica a šesté místo patřilo domácímu Prostějovu.

Tabulka A tým 2022/2023