Oslava 90. výročí začíná! Od pondělí unikátní výstava v Avionu!

HC VÍTKOVICE RIDERA zahajuje oslavy 90. výročí založení klubu! Prvním pilotním projektem připomínání si významného jubilea je unikátní výstava replik nejúspěšnějších a nejzajímavějších dresů historie oddílu, který spatřil světlo světa v prosinci 1928 a od prosince 1929 nese hrdě název Vítkovice. V pondělí 3. září začíná jedinečná výstava v Avion Shopping Parku Ostrava, která oživí slavnou minulost a promítne se i do současnosti.

HC Vítkovice RideraNejprve 11 historických dresů a později celkem dvanáct – doplněných o současný pro sezonu 2018/2019 – budou moci návštěvníci a fanoušci vidět v obchodním centru Avion Shopping Park Ostrava, nedaleko současného domova HC VÍTKOVICE RIDERA. K vidění jsou ty nejstarší, nejúspěšnější, ale i nejbizarnější dresy historie vítkovického hokeje.

VÝSTAVA „90 let hokeje ve Vítkovicích“

Výstava představí všem návštěvníkům centra 90-letou historii vítkovického hokeje na výstavě replik 12 dresů. V rámci akce vám představíme 11 historických dresů a to včetně  těch z mistrovských sezón – r. 1952 a 1981. Navíc zde unikátně naživo uvidíte právě poslední dres z aktuální jubilejní 90. sezony, to až ovšem po oficiálním představení!

Prezentace bude doprovázena prezentací dobových fotografií a historických zajímavostí klubu. Navíc v centru budete moci najít i brusle a hokejku kapitána mistrů z roku 1981 Jaroslava Lyčky!

Vstup na výstavu je logicky zcela zdarma v rámci návštěvy obchodního centra Avion Shopping Park.

VYHRAJTE PERMICE!

V rámci výstavy „90 let hokeje ve Vítkovicích“ jsme si pro vás připravili soutěž o 8 celosezónních permanentek. Každý víkend budeme losovat 2 šťastlivce, kteří od nás dostanou permanentku na zápasy HC Vítkovice Ridera.

Kdy mohu soutěžit?
  1. – 30. 9. v otevírací době centra.

Jak se mohu zapojit?

Přijďte do Avion Shopping Parku Ostrava. Nakupte u nás v jakékoliv prodejně od 3. do 30. 9. , zodpovězte 2 soutěžní otázky a vyplněný kupon s účtenkou zaneste na infostánek.

Co můžu vyhrát?

Permanentku na zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA v hodnotě 5 190 Kč

Jak se dozvím, že jsem vyhrál/a?

Každou neděli budeme losovat dva výherce, které oznámíme následující den tedy v pondělí. Informace bude zveřejněna na facebooku a webových stránkách centra. Výherce bude i kontaktován zástupcem centra a vyzván k převzetí výhry.

Více informací a kompletní pravidla najdete na www.ostrava.avion.cz