Banner Promo

Ondřej Roman: Padla teď na nás nějaká deka

Datum publikování:

S jednou asistencí odchází z nepovedeného utkání s Mladou Boleslaví útočník Ondřej Roman. Vítkovičtí v posledních čtyřech utkáních nebodovali a proto to budou chtít napravit reputaci v neděli na půdě Litvínova.

Ondro, když se podíváme na ten první a druhý gól. Tam to vypadalo na sporné situace, jednou icing a podruhé ofsajd. Jak jsi to viděl ty?

Zrovna ten icing, tam jsem právě já skákal na led. Nevím, letělo to kolem střídačky a myslím, že náš obránce tam na to asi nemohl dosáhnout. Byl to podle mě asi čístý icing, ale rozhodčí to takhle pískli a oni z toho dali gól. Jsme teď potrestaní za každou mini chybu a to je přesně úkaz tohoto.

Pak jste dostali druhý rychlý gól i když tam byla hodně dlouhá pauza, kdy se to zkoumalo. Bylo to třeba i to, co vás srazilo nebo ovlivnilo?

Myslím si, že ano. Naše vystoupení v tom zápase bylo podle mého vynikající. I přes ty výsledky, které máme v poslední době. Ale tohle nás srazilo, i když jsme se pak zase dostali nazpět. Ale bohužel tam zase nastaly nějaké naše chyby a góly víceméně za všeho.

Který ten moment vás srazil nejvíce. Branka na 2:3 když jste zrovna vyrovnali?

Asi jo. Je to těžké, padla teď na nás trochu deka. I když jsme hráli teď s těmi top týmy, ale vlastně nebrali jsme z toho ani bod. Myslím si, že podle toho co jsme dnes předvedli tu půlku zápasu nebo i celé dvě třetiny, na tom můžeme stavět do budoucna. Jak už jsem říkal, my teď držíme při sobě a nikdo jiný to za nás neudělá. Jen my sami.

Divácká návštěva nebyla valná, atmosféra také nic moc… vnímal jsi to?

Jestli to je otázka přímo na mě osobně, tak já to ani moc nevnímám. Samozřejmě když je plná hala a lidi povzbuzujou tak se hraje líp. Ale teď jsme si vědomi, že výsledky a výkony nebyly ideální. Ale zase si myslím, že když výsledky budou. A já pevně doufám, že budou, tak to bude lepší.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024
ČPP Aréna, Hradec Králové

POSLEDNÍ ZÁPAS

A tým
2023-2024 Tipsport Extraliga
OSTRAVAR ARÉNA

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761