Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Odveta Mikulášského trojboje přála fotbalistům Baníku

Mikulášský trojboj na Skalce tentokrát skončil výhrou fotbalistů Baníku. Hokejisté Vítkovic přijali výzvu k odvetě. Po prvních dvou disciplínách vedli 3:0, ale třemi body ohodnocená slepá bába se lépe vydařila „kopačkám“, bylo srovnáno na 3:3 a o vítězi rozhodovaly dodatkové hody na basketbalový koš, které vyšly lépe opět fotbalistům.

Do Skalka Family Parku dorazilo ke druhému ročníku Mikulášského trojboje opět pár stovek fanoušků jak HC VÍTKOVICE RIDERA, tak FC Baník Ostrava. Letošní klání bylo trochu jiné, než loni. Soutěž se nekonala na ledě, šestičlenné týmy hráčů A-mužstva na každou disciplínu doplnila šestice žáků, ať už z hokejových Vítkovic nebo fotbalového Baníku. Hokejisté se po výhrách v čáře – nejpřesnějším hodu pukem k dané přímce – a hodu na basketbalový koš ujali vedení 3:0. Prémiovou disciplínou byla slepá bába, ve které museli hráči se zavázánýma očima projít překážkovou dráhu jen podle hlasových instrukcí svých naváděčů, to lépe zvládli fotbalisté Baníku a ziskem tří bodů vyrovnali skóre. O vítězi rozhodovaly znovu hody na basketbalový koš a tentokrát v nich uspěli Baníkovští.

Po duelu zasedly obě šestice členů dvou nejpopulárnějších ostravských klubů ke společné autogramiádě. Před samotným trojbojem byla slavnostně za přítomnosti kapitánů Jana Výtiska a Martina Filla otevřena nová Hop Aréna – trampolínové centrum Skalka Family Parku.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >