Od začátku všechno špatně, nehledal výmluvy Richard Jarůšek

Útočník Richard Jarůšek vstřelil proti Českým Budějovicím druhou branku ve vítkovickém dresu. Jeho branka ale ani tentokrát nevedla k zisku bodů. Jediný vítkovický střelec vcelku upřímně a bez jakýchkoliv výmluv zhodnotil nepovedené utkání.

Richarde, bylo to dnes tak, že vás vychytal brankář Strmeň, nebo se ze šancí nedalo vytěžit více?

Já bych řekl, že jsme tam ani žádné šance neměli. Dneska všechno špatně hned od začátku. Snad ve třetím střídání jsme dostali gól a udělali jsme strašně moc chyb a už se to vezlo.

České Budějovice mají ve svém útoku dost veteránů, ale dnes se zdálo, že vás přebruslili. Měli jste těžké nohy z únavy ze zápasu v Pardubicích?

Spíše si myslím, že to bylo tím, že jsme tam až zbytečně moc chodili a oni nás vždycky nějak přečíslili. Bylo tam hodně dva na jednoho, tři na dva a z toho oni těžili, dali nám z toho branky. Jak říkám, dneska všechno špatně.

Nedařilo se vám ani v přesilových hrách. Může to být absencí Petera Kriegera a tím, že nejste sehraní?

Nevím, je to možné. V přesilovce se dá říct, že jsme taky nic neměli a vůbec jsme si nepomohli. Dneska pět na pět, přesilovka, oslabení, všechno špatně.

Jak se to stane, že vyhrajete na ledě prvního týmu a následně doma prohrajete s posledním?

Kdybych znal odpověď, tak vám ji řeknu. Je to hokej. Připravovali jsme se na soupeře, věděli jsme, co nás čeká, ale jak říkám, od začátku všechno špatně. Vůbec nic tam nebylo, puky od nás odskakovaly a zaslouženě jsme prohráli.

Bylo znát, že poslední České Budějovice hrají o všechno?

Já jsem proti nim letos nehrál, takže nevím, jak hráli předtím, ale dneska hráli zodpovědně. Vyhazovali puky, těžili z přečísleních, hráli dobře, hráli zodpovědně a to se o nás říct nedá.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE4829847107