Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Od 1. března mohou fanoušci na hokej bez omezení

Datum publikování:

Žádné omezení kapacity, žádná povinnost prokazovat bezinfekčnost a ukazovat certifikát o očkování nebo negativní test. Od 1. března 2022 již neplatí restrikce omezující fanoušky na hokejových (ani jiných hromadných akcích) zápasech.

Od 1. března 2022 přestává platit omezení kapacity veřejných hromadných akcí, tedy i hokejových zápasů. Od března 2022 tak končí dva roky trvající restrikce. Jednak mohou hokejové kluby naplno využít kapacitu svého hlediště a jednak už od druhé poloviny února není nutné prokazovat bezinfekčnost.

Česko se tak prakticky vrací do doby před covidem. Kdo bude chtít jít na hokej – stačí si zakoupit vstupenku nebo mít platnou permici (nezáleží na barvě). Při vstupu není potřeba vůbec předkládat certifikát o očkování nebo negativní test na covid.

Pro Vítkovice to znamená, že pro zbytek sezony mohou využít plnou kapacitu 9 833 míst v OSTRAVAR ARÉNĚ. Vstupenky na utkání se prodávají v předprodeji online v síti Ticketportal.cz a v den daného utkání také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >