O čtvrteční derby je zájem. Vstupenky však stále jsou!

Předvánoční duel mezi Vítkovicemi a Třincem v OSTRAVAR ARÉNĚ láká sportovní fandy a vstupenky rychle mizí, přesto ten, kdo ještě lístek nemá, nemusí zoufat. Prodej pokračuje a lístky bude možno sehnat i v den zápasu – ve čtvrtek 22. prosince 2022.

Než přijdou vánoční svátky, čeká Ostravu velký hokejový svátek. Ve čtvrtek 22. prosince hostí dosud vedoucí celek Tipsport Extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA na svém ledě poprvé v této sezoně úřadujícího mistra HC Oceláři Třinec! Duel, který v OSTRAVAR ARÉNĚ začíná tradičně v 17:30 hodin, má ambici být vyprodán.

„Moc bychom si všichni přáli, aby na tento zápas byl takzvaně plný dům. Je to derby, to je vždy záruka atraktivity. Vyprodáno by tomuto hokejovému svátku slušelo nejvíce. Věřím, že fandové přijdou,“ říká sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

Už tak vysokou atraktivitu střetnutí Vítkovic s Třincem umocňuje již zmíněný fakt, že Ostravané jsou v aktuální sezoně zatím velice úspěšní a Oceláři se také zvedají. Půjde o souboj dvou týmů z čela extraligové tabulky.

I mezi fanoušky je tradičně o zápas zvýšený zájem. Vstupenky rychle mizí, ale panika není na místě. Lístky jsou stále v online prodeji a budou k dostání i v den utkání na pokladně OSTRAVAR ARÉNY. „Z bezpečnostních důvodů neprodáváme online vstupenky do domácího kotle C2, takže minimálně vstupenky sem budou v prodeji až v den utkání a fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY. Kromě toho stále existují blokace a rezervace vstupenek v řádu stovek, které jsou do online prodeje uvolňovány až postupně. Takže vstupenky na derby jsou stále v prodeji,“ prozrazuje mediální pracovník HC VÍTKOVICE RIDERA Zdeněk Janiurek.

Prodej vstupenek na derby Vítkovice – Třinec probíhá online v síti Ticketportal.cz. V den utkání, ve čtvrtek 22. prosince, bude pokladna OSTRAVA ARÉNY u hlavního vstupu (od ulice Závodní) otevřena od 9:00 hodin.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101