Banner Promo

Novým PR & Média manažerem se stal Jan Pazdera

Datum publikování:

Před nadcházející sezonou neproběhly změny jen v extraligovém kádru, ale také v managementu klubu. Dlouholetý PR & Média manažer Zdeněk Janiurek se rozhodl vydat za novou profesní výzvou a jeho místo počínaje prvním prázdninovým dnem zaujal Jan Pazdera.

Ten nepřichází do zcela neznámého prostředí. Když se v sezoně 2013/14 na extraligových stadionech rozjížděl sběr pokročilých statistik, byl u toho. Po úvodní sezoně se navíc stal vedoucím vítkovického statistického týmu a od sezony 2021/22 ve vítkovickém klubu působí jako redaktor.

„I přesto, že jsem vystudoval mediální komunikaci a žurnalistiku, zůstával jsem profesně věrný nedalekým Dolním Vítkovicím. O práci pro vítkovický klub jsem snil už během svého studia. Částečně se mi to splnilo před třemi lety, kdy jsem pro klub začal pracovat jako redaktor. Když přišla možnost splnit si sen a stát se součástí vítkovické hokejové rodiny na plný úvazek, neváhal jsem a výzvu jsem přijal. Chtěl bych spojit své zkušenosti s chutí do práce a nabídnout fanouškům více mediálního obsahu, rozhovorů a dát jim také možnost se do těchto aktivit zapojit na sociálních sítích. Moc se na spolupráci těším,“ řekl nový PR & Média manažer vítkovického klubu Jan Pazdera.

„I přes tuto drobnou obměnu v managementu zůstáváme personálně stabilním týmem, ve kterém všichni usilují o to, aby značka HC VÍTKOVICE RIDERA byla po všech stránkách úspěšná, měla zvuk i prestiž. Jménem všech pracovníků klubu vítám Jana Pazderu v našich řadách. Honza už má s hokejem své zkušenosti a jsme rádi, že je nyní bude rozvíjet ve prospěch našeho klubu,“ dodává majitel klubu HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025