Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Nová tvář v managementu. Martina Kotulová posílí obchod a marketing

Datum publikování:

HC VÍTKOVICE RIDERA hlásí změny nejen v extraligovém A-týmu, ale také v managementu klubu. Do modro-bílé organizace přichází nová tvář, Martina Kotulová, která bude posilou do oblasti obchodu a marketingu.

Po odchodu dosavadního výkonného ředitele Petra Handla přichází do managementu HC VÍTKOVICE RIDERA Martina Kotulová, která bude působit primárně v oblasti obchodu a marketingu.

Martina Kotulová přichází do Vítkovic zužitkovat a rozvíjet zkušenosti z prvoligového AZ Havířov, kde působila čtyři roky, z toho dva a půl na pozici marketingové manažerky. Hokejová scéna jí tak rozhodně není cizí. Kromě toho se v předešlých letech podílela na řadě zajímavých a atraktivních projektů.

„Poslední rok jsem sice strávila mimo hokej, ale pořád mi toto prostředí bylo a je blízké. Když proto přišla příležitost stát se součástí takového klubu, jakým Vítkovice jsou, neváhala jsem. Chci spojit veškeré své zkušenosti, chuť do práce a elán právě s HC VÍTKOVICE RIDERA a podílet se na tom, aby tato tradiční hokejová značka nadále vzkvétala a dělala Ostravě i celému našemu regionu dobré jméno. Moc se na to těším,“ říká Martina Kotulová.

„I přes obměnu v managementu zůstáváme personálně stabilním týmem, ve kterém všichni usilujeme o to, aby značka HC VÍTKOVICE RIDERA byla po všech stránkách úspěšná, měla zvuk i prestiž. Jménem všech pracovníků klubu vítám Martinu Kotulovou v našich řadách. S hokejem a pozicí v marketingu a obchodu hokejového klubu už má zkušenosti a její předešlé působení v Havířově bylo úspěšné, takže všichni věříme, že se jí bude dařit i u nás. Přejeme Martině hodně štěstí,“ dodává majitel klubu HC VÍTKOVICE RIDER Aleš Pavlík.

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >