Nová tvář v managementu. Martina Kotulová posílí obchod a marketing

HC VÍTKOVICE RIDERA hlásí změny nejen v extraligovém A-týmu, ale také v managementu klubu. Do modro-bílé organizace přichází nová tvář, Martina Kotulová, která bude posilou do oblasti obchodu a marketingu.

Po odchodu dosavadního výkonného ředitele Petra Handla přichází do managementu HC VÍTKOVICE RIDERA Martina Kotulová, která bude působit primárně v oblasti obchodu a marketingu.

Martina Kotulová přichází do Vítkovic zužitkovat a rozvíjet zkušenosti z prvoligového AZ Havířov, kde působila čtyři roky, z toho dva a půl na pozici marketingové manažerky. Hokejová scéna jí tak rozhodně není cizí. Kromě toho se v předešlých letech podílela na řadě zajímavých a atraktivních projektů.

„Poslední rok jsem sice strávila mimo hokej, ale pořád mi toto prostředí bylo a je blízké. Když proto přišla příležitost stát se součástí takového klubu, jakým Vítkovice jsou, neváhala jsem. Chci spojit veškeré své zkušenosti, chuť do práce a elán právě s HC VÍTKOVICE RIDERA a podílet se na tom, aby tato tradiční hokejová značka nadále vzkvétala a dělala Ostravě i celému našemu regionu dobré jméno. Moc se na to těším,“ říká Martina Kotulová.

„I přes obměnu v managementu zůstáváme personálně stabilním týmem, ve kterém všichni usilujeme o to, aby značka HC VÍTKOVICE RIDERA byla po všech stránkách úspěšná, měla zvuk i prestiž. Jménem všech pracovníků klubu vítám Martinu Kotulovou v našich řadách. S hokejem a pozicí v marketingu a obchodu hokejového klubu už má zkušenosti a její předešlé působení v Havířově bylo úspěšné, takže všichni věříme, že se jí bude dařit i u nás. Přejeme Martině hodně štěstí,“ dodává majitel klubu HC VÍTKOVICE RIDER Aleš Pavlík.