Nominace vítkovických dorostenců do reprezentace U16

Pětice vítkovických hokejistů dostala pozvánku na kemp nově se tvořící reprezentace do 16 let v Třemošné.

HC Vítkovice RideraVítkovičtí dorostenci Ondřej Cubo, René Smolka, Marek Brada, Alex Kotásek a Josef Krejsa dostali pozvánky na přípravný kemp reprezentace do 16 let, který se v tomto týdnu koná v Třemošné.

Trenéři Petr Haken, Václav Eismann a Richard Žemlička rozdělili přípravnou akci do dvou bloků. Trojice Cubo, Smolka a Brada se účastní první části. Duo Kotásek a Krejsa pak čeká druhá část přípravného kempu na západě Čech.

A tým
2022 Příprava